> saglik konusunda yardima ihtiyacim var malesef !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Czmi

Üye
    Konu Sahibi
> saglik konusunda yardima ihtiyacim var malesef !
Herkese selamlar
Arkadaslar bugun itibariyle babama şiroz teshişi konulmuş. şiroz genelde alkol sebepli ve tadavisi nerdeyse olmayan bir hastalik, Ataturk de ayni hastaliga yakalanmisti ve sebebi oldu. Denizlide yasiyor babam ve doktoru buyuk sehirlerden birine gitmesini onermis. Daha baslangici ama degerleri hic normal degil. Ne yazik ki ben de isvicredeyim yakinda turkiyeye gelicem ama cevresinde bu hastaligi yenmis veya mucadele eden vardir veya biliyordur duymustur sormak istedim. Veyahut;

Bu konuda uzmanlasmis bir profesor doktor aramakdayiz. O da olmadi tanidik doktorunuz vardir da uzman birinin adini felan verir. Ne bileyim bu isler zor ve cok yavas ilerliyor. Tedavisinin olmamasi da en can sikici yani. En iyi tedavi karaciger nakli ve ne yazik ki nakiller ulkemizde cok az. hastalik cok sinsi ve geri adim atmamasi da isleri zorlastiriyor. Bu yuzden ne kadar cok insana ulasirsam o kadar hizli cozume ulasiriz diye dusundum
En ufak bilgi bile gerekli olablir arkadaslar
[email protected] adresinden her turlu ulasabilirsiniz. Ozel mesaj atabilir veya konun altindan cevaplayabilirsiniz. saygi ve selamlar

DDorlion

DDorlion

Üye
İnşallah İyileşir Baban Kardeş :(

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
allah şifalar versin

codblackops2

codblackops2

Üye
tek bir doktora götürmeyin 2 3 doktora gidin öncelikle siroz olduğundan emin olun.. Ayrıca medical park gibi özel hastanelere başvurmanizı öneririm.Allah şifa versin.

paradox07

paradox07

Üye
Ben de imkanınız varsa özel hastanelere başvurmanızı öneririm.devlet hastaneleri ve tıp fakülteleri çok yetersiz ve ilgisiz kalıyorlar malesef.Allah acil şifalar versin.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Allah acil şifalar versin :(

arkadaşlar bu konu hakkında bildiğiniz duyduğunuz ne varsa arkadaşımıza ulaşın lütfen, bir yardımımız dokunabilirse ne mutlu bizlere

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Allah şifalar versin kardeş...

Czmi

Üye
    Konu Sahibi
Iyi dilekler ve onerileriniz icin cok tesekkurler arkadaslar. hastane arastirmasi yapiyoruz iste daha. umarim degerli bir hekimimize ulasabiliriz

Czmi

Üye
    Konu Sahibi
Iyi dilekler ve onerileriniz icin cok tesekkurler arkadaslar. hastane arastirmasi yapiyoruz iste daha. umarim degerli bir hekimimize ulasabiliriz​

.Murat.

.Murat.

Üye
Allah şifa versin kardeşim
şişli memorial hastanesi
veya yukarda arkadaşın dediği medikal park hastanesi
birde acıbadem hastanelerini araştır kardeşim ne tanıdık ne başka bişey var
hastane ismi vermek dışında yardımcı olamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...