sadece samsung telefonlarinda calisan java uzantili talking tom cat

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetxx99

Üye
    Konu Sahibi
sadece samsung telefonlarinda calisan java uzantili talking tom cat
arkadas kendi yapimim olan java uyumli talking tom cat uygulamasi var bende uygulama sorunsuz calisiyor ayrica gercegine cok benziyor ama bu uygulamayi sadece bir kisiye verecegim !!!!!
o kiside bana samsung star 2 icin iphone temasini verecek kisidir ...
NOT:Bu uygulamayi kazanan kisi arkadaslarina yollamasin lütfen nede olsa kolay bulunmaz bu uygulama !!!!!

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
resim göndersene

15097

15097

Üye
resim göndersene
hani sende de kendi yapımın talking tom mu puppy talk mı ne ses değiştirici bir şey vardı?Neden bu kadar merak ediyorsun madem sende var?

---------- Eklendi @ 09:22:26 ---------- Yazıldı @ 09:20:02 ----------

arkadas kendi yapimim olan java uyumli talking tom cat uygulamasi var bende uygulama sorunsuz calisiyor ayrica gercegine cok benziyor ama bu uygulamayi sadece bir kisiye verecegim !!!!!
o kiside bana samsung star 2 icin iphone temasini verecek kisidir ...
NOT:Bu uygulamayi kazanan kisi arkadaslarina yollamasin lütfen nede olsa kolay bulunmaz bu uygulama !!!!!
sende video yada fotoğraf koy böyle olmaz.

mehmetxx99

Üye
    Konu Sahibi
Keske koyabilsem !

genso

Üye
bendede samsung star2 için tema var sen bana tom catı ver bende sana veriyim

saintone

Üye
yinemi aynı terane.inanmayın bu yalana ya.java tabanlı böyle bir uygulama yok.Olsada bu uygulamayı yazabilecek kapasitede bir adam tema mı yapamıycak telefonuna.Ben samsung stara kendim tema yapıyorum mesela.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
yapma ya.
biz sana attık o kadar temalar sen bize indiremiyorum vs. dedin mobil sürüm olarak attık olmuyo dedin nasıl yapacağını anlattık cevap yazmayıp gittin.arkadaş star2 ye tema bulamadı bu bahaneyle bizden istiyor inanmayın ya.böyle birşey o-la-maz
bunu yapmak stara android yüklemekle aynı şey.
bunu yapabilecek kapasitede coder görmedim ben.
olsa zaten şimdiye kadar yapmıştı.

paki96

paki96

Üye
:ban:

- - - Eklendi - - -

:ehe:

Üst Alt