sadece biz değilmişiz bunları yapanlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nightdragon35

nightdragon35

Üye
    Konu Sahibi

Resmin Orjinali için 1 Kere Tıklayınız

 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
güzelmiş.....ee her yerde var garip insanlar...
 
oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
:kop::kop::kop::kop::kop:
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:yuru:ehe:ehe:yuru
 

Calaissien

Üye
eskici ve kafasına sandalye geçiren insan en güzelleri bence ayrıca bunlar diğer ülkelerde daha az oluyor Türkiye'ye göre Fransa'da bile var böyleleri
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
:):ehe:yuru:kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt