Sadece Bir Uygulamanın Tüm Verlerini Silmek

Sponsorlu Bağlantılar

BaltazarTurk

Üye
    Konu Sahibi
Sadece Bir Uygulamanın Tüm Verlerini Silmek
Windows'ta uninstaller vs. gibi uygulamalar var. Bir programın tüm kalıntılarını siliyor. O programı sanki hiç kurmamışsın gibi oluyor. Android de bunu yapan bir uygulama var mı?

Uygulama ayarlarından verileri silsem bile score match diye bir oyunda hesabım bir türlü gitmiyor. Tüm uygulamaları sıfırlama seçeneği var ama bu kez tüm uygulamaları güncelleyip tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorsun. Bunu yapan bir uygulama yada yöntem var mı?

djhiguramos

djhiguramos

Üye
Şu yöntem işinize yarayabilir
google play oyunlar (play oyunlar diye de geçebilir) bu yüklüdür muhtemelen bunu bulup açın sağ üstteki üç dikey noktaya basın açılan menüde ayarlara basın açılan sayfada aşağı inin "Sizin verileriniz" bölümünde "Play Oyunlar hesabunu ve verilerini sil" e tıklayın açılan ekranda aşağı doğru kaydırırsanız her oyun için ayrı ayrı verileri silebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

BaltazarTurk

Üye
    Konu Sahibi
Şu yöntem işinize yarayabilir
google play oyunlar (play oyunlar diye de geçebilir) bu yüklüdür muhtemelen bunu bulup açın sağ üstteki üç dikey noktaya basın açılan menüde ayarlara basın açılan sayfada aşağı inin "Sizin verileriniz" bölümünde "Play Oyunlar hesabunu ve verilerini sil" e tıklayın açılan ekranda aşağı doğru kaydırırsanız her oyun için ayrı ayrı verileri silebilirsiniz.
Maalesef dostum ya, çözüm olmadı. Veriyi nereden bulup getiriyor bilmiyorum ama play oyunlardaki veriyi sildim. Score match belleğini de sildim. Bi de garanti olsun diye telefonu yeniden başlattım. Açtım oyunu gene kaldığı yerden devam ediyor. Çok çok garip bir durum :((

oguzbilir

oguzbilir

Üye
uygulama yöneticisinden o uygulamayı seçer ve veriyi sil dersen, uygulamaya ait her şeyi sıfırlamış olursun

• Beğen
Tepkiler: ismailsevinc
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
uygulama yöneticisinden o uygulamayı seçer ve veriyi sil dersen, uygulamaya ait her şeyi sıfırlamış olursun
aynen uygulama yöneticisinden veri sil dene
oyunu sıfırlamak için oldukça çok kullandığım bir yöntem bu

BaltazarTurk

Üye
    Konu Sahibi
İlk mesajımda uygulama yöneticisinden sıfırlamama rağmen oyun bir yerlerden veriyi çektiğini belirtmiştim. Yani o dediğinizi yaptım

djhiguramos

djhiguramos

Üye
kendi sunucusunda saklıyorsa bir yöntem daha olabilir ama bunu hiç denemedim teorik olarak yazıyorum, cihaza yeni bir google play hesabı daha tanımla oyuna girerken google play oyun hesabını sorduğunda yeni hesabı seç artık yine eski getirirse gidip adamların sunucusunu ateşe vermek lazım.(belki oyunu silip google play'e yeni hesapla girip o hesapla indirmek gerekebilir dediğim gibi denemedim)

oguzbilir

oguzbilir

Üye
google play oyunlar servisi yüklüyse kaldırıp deneyebilirsin, online olarak çekiyor olabilir verileri

• Beğen
Tepkiler: BaltazarTurk
karansa

karansa

Üye
Windows'ta uninstaller vs. gibi uygulamalar var. Bir programın tüm kalıntılarını siliyor. O programı sanki hiç kurmamışsın gibi oluyor. Android de bunu yapan bir uygulama var mı?

Uygulama ayarlarından verileri silsem bile score match diye bir oyunda hesabım bir türlü gitmiyor. Tüm uygulamaları sıfırlama seçeneği var ama bu kez tüm uygulamaları güncelleyip tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorsun. Bunu yapan bir uygulama yada yöntem var mı?
Dostum sorunun Google'ın yeni sistemi olan uygulama verilerini yedekleme hizmeti, bunu Drive'a girip. Yedekleme ayarlarından "Uygulama Verilerini Google Hesabı'ma Yedekle" seçeneğini kapatarak önleyebilirsin. Bu seçeneği kapattıktan sonra "Uygulama Yöneticisi" kullanarak silebilirsin. Geri gelmemek üzere hesabın gidecektir.

• Beğen
Tepkiler: BaltazarTurk
karansa

karansa

Üye

Üst Alt