Sac Tasarimi Yaptirsam Deger mi?

Sponsorlu Bağlantılar

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Sac Tasarimi Yaptirsam Deger mi?
Herkese merhabalar,
Oncelikle bir universite ogrencisiyim ve butcem oldukca kisitli.Fakat berberlere gittigimde sadece biraz sekle sokuyorlar ve hicbir sekilde fikir beyan etmiyorlar.Bu isi daha profesyonel sekilde sac studyolarinda yaptiklarini duydum.Fakat o biraz da tuzlu oldugunu duydum.Aranizda surekli saclarini ozel bir kuafore kestiren oldu mu? Demek istedigim yuz tipinize gore ve sizi fazlasiyla memnun ederek.Fikirlerinizi yazarsaniz cok sevinirim.
Iyi forumlar...

zombaka

zombaka

Üye
3 numaraya vurdur gitsin

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Kendin şekillendirebilirsin cok farkli yapmak istiyorsan tabi sen bilirsin

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Anlıyorum seni kardeşim bizim berberlerimiz direkt düz kesim. Yeni model bileni yada önereni görmedim çoğu daha tarif ettigimi bile adam gibi kesemiyor. Lüks yerlerde belki istediğin verimi bulabilirsin tabi buda biraz para isteyebilir.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Öyle bi berberler oluyor ki adama müşteri mecidiyeköyden ümraniye ye geliyor. Zor bulman ama buldun mu birini resmi göster bi resim bunu yap de. Yada iyi tarif et

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Anlıyorum seni kardeşim bizim berberlerimiz direkt düz kesim. Yeni model bileni yada önereni görmedim çoğu daha tarif ettigimi bile adam gibi kesemiyor. Lüks yerlerde belki istediğin verimi bulabilirsin tabi buda biraz para isteyebilir.

Ya fazla parasini oyle ya da boyle bi yerden bulurum,ama verim konusunda kararsizim
geçmis olsun ne oldu

12 yasimdayken bisikletle yogurtcu arabasina vurdum :)
Öyle bi berberler oluyor ki adama müşteri mecidiyeköyden ümraniye ye geliyor. Zor bulman ama buldun mu birini resmi göster bi resim bunu yap de. Yada iyi tarif et

Resim gostermek sacma oluyor.Cunku sac tipi,yuz tipi,kafa tipi gibi ortada degisen seyler var...

Rygebin

Rygebin

Üye
At 30 kağıt berbere şekil ver kafaya de halleder o bana güven :ehe :ehe

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Ya yapamazsa?