Saç Bakımı


Fersanedr

Üye
    Konu Sahibi
Şu saçları bpoyarken ki yıpranma sorununu ortadan kaldıracak formül hala bulunmadığı sürece biz yeni ürün denemeye devam edeceğiz. Native base in markasını kullanıyorum şu an,argan yağlı şampuanını biraz işe yaradı ama her daha iyi ve ksin formul istiyoruz, ama kullandığım üründe fana değil bence, isterseniz deneyın
 

nusya84

Üye
Deneyeyim inşallah işe yarar
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt