Sabahları yorgun uyanmaktan bıktım ya siz?

Sponsorlu Bağlantılar

belgeadam

belgeadam

Üye
    Konu Sahibi
Sabahları yorgun uyanmaktan bıktım ya siz?
Belkide günlerdir eve kapanmanın verdiği psikolojik bitkinlikten olabilir ama her sabah gerçekten yorgun uyanmaktan bıktım arkadaşlar. Güne kötü başlayınca iyi gitmesi de doğal olarak epey zor oluyor. Komşumun önerisiyle kyani’nin sunrise ürününü kullanmaya başladım şu sıralar, içecekle karıştırılıp tüketilebilen bi konsantre mineral ve vitamin karışımı. Kullandığım ilk üç günde bile hissedilebilir bi enerji yüklemesi yaptığımı söyleyebilirim. Benim gibi her sabah yorgun kalkanlara önerilir.

• Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA

excelance333

excelance333

Üye
Bu tarz vitaminleri doktor tavsiyesi ile kullanmak daha doğru olmaz mı sence alerjen maddeler içeriyor olabilir çünkü

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Ne kyaniymiş yav ağzını açan kyani diyor

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Sabah erken kalkman ve erken yatman gerek. Erken dediğim de akşam 23.00 yatıp sabah 7.30 gibi kalman lazım. Eğer bu düzene dikkat edersen yorgun uyanmazsın.

• Beğen
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
Belkide günlerdir eve kapanmanın verdiği psikolojik bitkinlikten olabilir ama her sabah gerçekten yorgun uyanmaktan bıktım arkadaşlar. Güne kötü başlayınca iyi gitmesi de doğal olarak epey zor oluyor. Komşumun önerisiyle kyani’nin sunrise ürününü kullanmaya başladım şu sıralar, içecekle karıştırılıp tüketilebilen bi konsantre mineral ve vitamin karışımı. Kullandığım ilk üç günde bile hissedilebilir bi enerji yüklemesi yaptığımı söyleyebilirim. Benim gibi her sabah yorgun kalkanlara önerilir.
@ömer talat katı aganında dediği gibi uyku düzeni çok önemli. Erken yatıp erken kalkmak gerek bu kadar basit. Saat 9dan sonra uyanıyorsan uyku düzeninde bir sorun vardır.

PALA.

PALA.

Üye
Konuya ve üyelerin yazdıklarına bakınca iki şey var.
İkizler paradoksu ve oralet reklamı görüyorum (h)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız