Saatler nezaman alınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Saatler nezaman alınıyor
27 Mart tarihinde saatler 03.00'ü gösterdiğinde 1 saat ileri alınacak. Yaz saati uygulamasıyla birlikte memurların mesai saatleri de değişecek. İstanbul Valiliği kış saati uygulamasıyla birlikte memurların mesai saatlerini 08.00-12.00 ile 12.30-16.30 olarak belirlemişti.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
4,30 Oh Valla Rahatlığa Bak

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oyle yemegi yarım saat kıstılar 1 saat ti 12.30 da bitiyor öyle yemegi
Ben 10 Dk De Yiyorum Çalişmaya Başlıyorum Nasıl Olacak Bu İş :hmmm Aldığım Maaşda Neredeyse Asgari Ücret :zzz:

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben 10 Dk De Yiyorum Çalişmaya Başlıyorum Nasıl Olacak Bu İş :hmmm Aldığım Maaşda Neredeyse Asgari Ücret :zzz:
Bu pek uygulanmaz sanmıyorum memurların olayı
Ben 8.30 ile 5 arası çalışıyordum ama bizde yemek arası yoktu vakıt olursa yiyordum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu pek uygulanmaz sanmıyorum memurların olayı
Ben 8.30 ile 5 arası çalışıyordum ama bizde yemek arası yoktu vakıt olursa yiyordum
Yemek Arası Vakit Olursamı Nasıl Bişey Bu Yemeğin Vaktimi Olur 12 1 Dedimi Yiyeceksin

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bence Şaçmalık Madem Öyle 2 Eleman Çaliştir Yada 15 Dkliğine Başkası Baksın Yerine Yemeğini Ye Ne Bileyim Tuhaf
Zaten öyle yapıyorduk 3 kişi çalışıyorduk 3 ve gece toplam benim çalıştığım bölüm de 6 kişi vardı 3 gece 3 gündüz bizim ki bayramlarda ve okul tatıl olunca cok yogun oluyordu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zaten öyle yapıyorduk 3 kişi çalışıyorduk 3 ve gece toplam benim çalıştığım bölüm de 6 kişi vardı 3 gece 3 gündüz bizim ki bayramlarda ve okul tatıl olunca cok yogun oluyordu
Valla Ne Dim İlkkez Duydum :bilmm