Yardım S9 Gelen güncelleme yarıda kalıyor


obaspinar

obaspinar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, bende s9 s960f yurt ici cihazım var 2.el olarak aldım, bende önce cihaz bilemediğim sebeple rootlanmis , sonrasında root kaldırılmış, suan guncelleme geliyor indiriyorum, sonra yazılımı kur diyorum , kurmaya başlıyor cihaz kapanıyor download ekranı gibi bir ekran açılıyor yazılım kuruluyor diye yazı çıkıyor %30 lara gelince hata oluştu deyip cihazi yeniden başlatıyor. Bakıyorum güncelleme hala var ama hep aynı şekilde yarida kalıyor. Sebebini bilen var mi acaba yada başına gelen.. şimdiden teşekkürler...
 
Wandeta

Wandeta

Üye
Yedeğini al sıfırla öyle dene
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt