S8530 da Turkcell Mobil TV kurulumu hakkında...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stanger79

Üye
    Konu Sahibi
S8530 da Turkcell Mobil TV kurulumu hakkında...
Arkadaşlar wave2 8530 bada telefon aldım Turkcell mobil tv uygulamasını kullanmak istiyorum fakat şimdilik bu mümkün görünmüyor.yüklemeye kalktığımda kurulum mesajı geliyor kuruyorum fakat uygulamaya geçmiyor.sadece waptan bağlanabiliyorum (mobil tv üyeliğim var) ama bildiğim kadarıyla programı yükleyince görüntü kalitesi daha da yüksek oluyor.Turkcelli aradığımda teknoloji uzmanları bu telefon modelinin daha testleri bitmediğinden uygulama kurulumu olmadığını söylediler.sadece waptan bağlanabilirsin dediler ama onun görüntüsü çok bozuk birde üye oldum onun için..bu konuda bilgisi olan varsa yinede yardımınızı istiyorumm şimdiden teşekkürler...

stanger79

Üye
    Konu Sahibi
harika...demekki daha önce kimsenin aklına gelmemiş :)) ee spoof falan? yokmu bunun da bir yolu..Bilen varsa söylesin..

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
bende vodafone mobil tv uygulamasını çalıştıramadım ... tlf ununuz desteklenmiyor diyor )))) bizim tlf için ne zaman yazılım güncellemesi yapılır acaba ))

stanger79

Üye
    Konu Sahibi
ya aslında bi gariplik var turkcellin sitesinde 8500 destekleniyor deniyor ama ben o tele de kuramadım aynı cevabı verdi onda da ama çok güzel yaa keşke çalıştırabilsek bizim telde de ama...

burakburti

burakburti

Üye
enteresan....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt