Yardım S7 edge yardımm...?

Sponsorlu Bağlantılar

mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
    Konu Sahibi
S7 edge yardımm...?
Lütfen yardım......??????????

Arkadaşlar kusura bakmayın konu doğru yerdemi bilmiyorum. 7 aydır S7 edge kullanıyorum,gayet memnundum cihazdan yalnız bir hafta önce cihazın ekranında sağ tarafta pembe çizgi meydana geldi. Nette son güncellemeden sonra pixel uyuşmazlığı falan yazıyordu bu doğrumudur. Ne yapmam gerekiyor.. Yardımcı olursanız sevinirim.

serhat_002

serhat_002

Üye
s7 edgelerde kronik bir ekran hatası malesef.. bende de olmuştu cihazın garantisi yoktu ekranı değiştirmek gerekiyordu 1100 tl masraf çıkardılar bende telefonu sattım... garantisi devam ediyorsa gönder servise yoksa da ne yazık kı elinde kalır kardeşim cihaz... bende senin duruma düştüm araştırmadığım yer kalmadı tek çözüm ekran değişimii..... Geçmiş olsun

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Geçmiş olsun kardeşim. @serhat_002 hocamın da bahsettiği gibi pembe çizgi olayı kronik bir sorun. ekran değişimi şart. başka alternatifi yok maalesef
1- Telefon tuş takımını açın.
2- *#0*# yazın.
3- Kırmızı, yeşil ve maviye tıklayın. Böylece tüm pikselleri resetlemiş olacaksınız.

Bunu birkaç defa dene. Belki düzelir

• Beğen
Tepkiler: serhat_002
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Bişey sorucam bu kronik bir durum ise ekran değişimi yapılsa da bir süre sonra tekrar etmez mi ?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Eder. Ediyorda. Sıfır ekran 1000-1200 tl arası değişiyor. 6 ay sonra yine aynı sıkıntıyı çıkarma ihtimali de her zaman var
Ben o yüzden HTC10 aldım kafam rahat

mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun kardeşim. @serhat_002 hocamın da bahsettiği gibi pembe çizgi olayı kronik bir sorun. ekran değişimi şart. başka alternatifi yok maalesef
1- Telefon tuş takımını açın.
2- *#0*# yazın.
3- Kırmızı, yeşil ve maviye tıklayın. Böylece tüm pikselleri resetlemiş olacaksınız.

Bunu birkaç defa dene. Belki düzelir
Denedim ama malesef sorun devam ediyor.
Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ediyorum. Bügün servise gönderiyorum ne olacak bekleyip göreceğim.

• Beğen
Tepkiler: serhat_002
Knight43

Knight43

Üye
Sonucu ben de merak ediyorum. Takipteyim...

mustafasevindi

mustafasevindi

Üye
    Konu Sahibi
Sonucu ben de merak ediyorum. Takipteyim...
Sonuç 1060 tl fiyat çıkardılar cihaza. Ekran kasa ile beraber değişiyormuş kasada çizik olduğu için garanti kapsamında olmuyormuş. Şimdi tüketici mahkemesine vereceğim

Üst Alt