s7 edge sorun


Deleted member 2611427

    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar elimde s7 edge var ve şöyle sorunlarım var telefonum sorunsuz kullanıyorum uzun bir süre lakin bazen sms ler gelmiyor gitmiyor arama yapamıyorum gelen arama olmuyor şebeke full olmasına rağmen 4,5g ve 3g dede aynı sorunları yaşıyorum sabit oldugum zaman ve haraket halinde oldugum zaman

operatör şirketine durumu anlattım ve tam olarak bulundugum yerin adresini aldılar hangi sıklıkla oldugunu sordular ve bulundugum bölgede sorun olmadıgını söylediler ama her ihtimale karşı yedek sim kart yolladırlar aradım kartı aktif ettirdim ama sorun devam etmekte operator ile alakalı bir durum degil

bu durum yaşadıgımda 4,5g den 3g ye veya 3g den 4,5 geye geçiş yapıyorum sorun hemen düzeliyor lakin bunu fark etmem için ya birini aramam lazım yada sms atmam lazım fark etmez isem bana kimse ulaşamıyor bu sorunu yaşayan varmı daha önce ne yapmalıyım

sorun misal haftada 2 kere veya 3 kere bazen arka arkaya oluyor bazen 1 hafta 2 hafta hiç olmuyor
 
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hocam yazılımsal bir sıkıntı olabilir. Eğer elinizde yedek cihaz ya da birkaç günlük kullanabileceğiniz cihaz varsa onunla deneyin. Eğer sorun sadece s7 cihazındaysa, cihaza format atın. Eğer format da işinizi görmüyorsa, garantiye göndermek en mantıklısı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt