S7 Edge Ekran Kilitleme-Açma Yardım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

wantastik

Üye
    Konu Sahibi
S7 Edge Ekran Kilitleme-Açma Yardım!!!
Telefonda ekranı kilitlemek için Easy Touch vb. uygulamalar kullanarak kilitlediğimde parmak iziyle açmaya izin vermiyor 'desen giriniz' diyor bunun çaresi var mıdır?
Fiziksel tuş kullanarak ekran kilitleyip-uyandırmayı sevmiyorum ana ekran düğmesi üzerine ekranı uyandırmadan parmağımı koyduğumda direk kilidini açma gibi bir ayar çekebilir miyiz acaba yapan var mı?

By_Casparov

By_Casparov

Üye
O telefonun donanımsal özelliği basmasan yada ekran uyanmadan parmak izi çalışmıyor maalesef

wantastik

Üye
    Konu Sahibi
Mm :S Hadi uyandırma neyse de, kitlerken ne yapılabilir, yardım menüsünü kullanıyorum şimdilik ama oda gerektiğinde hızlı bir şekilde gizlenemiyor

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Ekran kilitlerken kullandigin program icinde cihazin sistem ayarlarini kullan gibi secenek yokmu. Yada baska kilitleme uygulamalarını denedin mi

wantastik

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım rootlu oluyor ancak. Ekran kitleme tipi diye birşey var 1-normal 2- root diyor
Bikaç tane denedim hepsinde böyleydi çok fazla uygulama denemedim

wantastik

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu çözümünü bulan

ibrother

ibrother

Üye
Sony home launcher kullan çift tıklama ile ekran kapanır. Parmak izinde sıkıntı çıkarmaz ama bunu da kullanmak istemiyorum diyorsan parmak izi özelliği olan bi locker indir marketten cm locker tavsiyemdir . parmak izi varmı bakmadım ama

wantastik

Üye
    Konu Sahibi
Kapanmayı çözdüm de açmada sıkıntı ya. Önceki telefonum Discovery Elite di çift tık uyandırma vardı, Samsunglarda yokmuş o çok sıkıntı. Stabil çalışan çift tık uyandırma bulamadım hiç

ibrother

ibrother

Üye
Sorun kernelde yani orjinal yazılımla halledemezsin rom atman lazım ki çift tıklama ile açıp kapatma sadece miui rom arda olan bir özellik

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Sistemde olmayan bir özelliği uygulama yardımı ile yapmaya çalışıyorsun. Root veya rom atman lazım ama ikiside telefonu garanti dışı bırakır. Alışmaya çalışın

ibrother

ibrother

Üye
Çift tıklama bence gereksiz biraz da telefonu sıcaklarda cebine koymayıp elinde tutsan ikide bir ekranı açılacak

Üst Alt