S7 de uyumlu değil hatası alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
S7 de uyumlu değil hatası alıyorum
Yaklaşık 7 aydır oynadığım empires puzzle oyunu bugün güncellendi. Lakin uyumlu değil hatası veriyor nasıl düzeltebilirim bunu. SAMSUNG S7 telefonum güncelleme yapamadığımdan oyuna da giremiyorum iyi mi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yaklaşık 7 aydır oynadığım empires puzzle oyunu bugün güncellendi. Lakin uyumlu değil hatası veriyor nasıl düzeltebilirim bunu. SAMSUNG S7 telefonum güncelleme yapamadığımdan oyuna da giremiyorum iyi mi
Ekran Görüntüsü Paylaşınız.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bazı oyunlar güncelleme geldikten sonra uyumsuz diyor ona yapacak bir şey yok. Tek çare dışarıdan yükleme yapmak. Güncel apk sını bulup kuracaksın telefona. Örnek benim telefonda da mario run uyumsuz yazmasına rağmen sorunsuz çalışıyor. Sonuç sorun senin telde değil, güncellemede.

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Olabilir. Arkadaşın sorununa çözüm bulduğumuza göre bence sorun yok demektir. Öyle değil mi?
Yine de Mesajınızı Düzenleyiniz. Burada Konu sahibi ve Sorun yaşayan kisi ben Değilim. Ayrıca;
Konu Sahibi Sorunun Çözüldüğüne Dair bir Mesaj paylasmadi.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Arkadaş oyunu oynamak istiyorsa dışarıdan güncel apk sını kurmak zorunda. Eskiden başka yöntemler de vardı ancak onlar hem riskli hem de uğraştırıyordu.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Görüntüsü Paylaşınız.

Good news hahha oyuna gireydim ii new olurdu da
Daha bi çöxüm bulamadım

Play store ön bellek sil denedim olmadı
Market helper kurdum oda root istiyo cihaz garantili bozmak istemiyorum başka yol var mı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim dışarıdan apk sını kuracaksın. Başka çozüm yolu yok. Güvenilir olmayan kaynaklardan yükleyin aktifleştir sonra da netten apk sını bul yükle. Güncel apk olmasına dikkat et. Oyunlara gelen bazı güncellemeler böyle sorunlara yol açabiliyor.

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim dışarıdan apk sını kuracaksın. Başka çozüm yolu yok. Güvenilir olmayan kaynaklardan yükleyin aktifleştir sonra da netten apk sını bul yükle. Güncel apk olmasına dikkat et. Oyunlara gelen bazı güncellemeler böyle sorunlara yol açabiliyor.

Apkpure diye bi siteden 1.8.0.0 yazan versiyonu indirdim çalıştı eyv sağolasın

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Apkpure diye bi siteden 1.8.0.0 yazan versiyonu indirdim çalıştı eyv sağolasın
Yeni guncelleme gelene kadar bu seni goturur. Yeni güncelleme gelince play storedan indirirsin oyunu tekrar. Rica ederim bir sorun olursa ben burdayım.

Üst Alt