S60v2 oyun(java,symbian),Tema,Program Paketim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
S60v2 oyun(java,symbian),Tema,Program Paketim

Merhaba arkadaşlar bu gün maxicep için telefonumda kullanmış olduğum program ve temaları oynamış olduğum oyunları derleyip sizlere sunmak istedim.Oyunların hepsi daha önceden :maxicep:'da verilmiş olup benim yaptığım sadece derlemek ve sizlere sunmak o yüzden bunlar ne, verilmişti zaten, milattan kalma şeyler(!) gibi yorumlarınızı kendinize saklamanızı istiyorum anlayış için teşekkürler :)

Oyunları klasör olarak ikiye böldüm java ve symbian olarak ve programlar ile temalar da ayrı olarak upload edildi içindekileri resimlerde görebilirsiniz malesef sadece isim olarak görebileceksiniz tek tek her birinin ekran görüntüsünü koymayacağım.:oke:Artık temaları isimlerinden beğeneceksiniz :islik:)

Hepsi paket halinde olduğu için hepsini indirmek istemeyen arkadaşlar başlık altında bildirirlerse sadece istedikleri oyunu veya programı tek olarak ekleyebilirim.

Paylaştığım oyun,program,temaları 6600'da kullandım yani s60v2 ,oyunların ekran boyutları 176x208 .:good:

Programlar ve symbian oyunların boyutu büyük olduğu için direk siteye upload edemedim tabiki :) linkler kırılırsa yenisiyle değiştirveririz gari
:ehe

Ve gelelim işte program arşivi ve linki:

Java Oyunlar :

Symbian Oyunlar: (özelikle CNR özel oyunları
:oke:)

TEMA PAKETİ:

www.MAXİCEP.comcrespo9/CryDaqqeR

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: SHS

SHS

SHS

Üye
eline sağlıkta eklenti ile linktekiler aynı mı? farklı mı?

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler :evet:

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt