s60 3rd Ücretsiz ve signed blacklist uygulaması?-çözüldü-

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rasid96

rasid96

Üye
    Konu Sahibi
s60 3rd Ücretsiz ve signed blacklist uygulaması?-çözüldü-
tek tek konu açıp forumu kirletmektense tek konuda iletiyim diye düşündüm. s60 3rd sistemli 5730 için:

1. Kısayol uygulaması --çözüldü-- RUMMAN ' a teşekkürler
  2. Navigasyon --çözüldü-- pustaa 'ya teşekkürler
  3. Ses kayıt --çözüldü-- telefondaki problem kendiliğinden düzeldi :)
  4. blacklist/whitelist uygulaması --çözüldü-- forumdan yardımcı oldular
NOT: önceki konum çözümyerine imzalattırmamı söylenmesiyle çöp oldu, ben de bu nedenle 2.yi açtım

--------------- Ekleme ---------------

konu güncel

rasid96

rasid96

Üye
    Konu Sahibi
tek tek konu açıp forumu kirletmektense tek konuda iletiyim diye düşündüm. s60 3rd sistemli 5730 için:

• Mesaj ve aramalar için signed blacklist/whitelist uygulaması ( aramay ve mesajı engelleme)
  • navigasyon özelliği olan telefon için ücretsiz navigasyon programı; site içinde garmin ve tomtom gibi programlar verilmiş fakat garmin de İMEİ istiyor ve tomtom ile ilgili aydınlatıcı bir bilgi bulamadım.
arıyorum, bu konuda yardımcı olur musunuz

NOT: önceki konum çözümyerine imzalattırmamı söylenmesiyle çöp oldu, ben de bu nedenle 2.yi açtım

konu güncel
Adım-2: sw.unl Düzenlemesi:
1-) ilac.rar dosyası içerisindeki IMEI Converter'ı çalıştırın. IMEI'nizi gerenkli yere yazın ve Generate diyerek kodu alın.
2-) Bu sefer ilac.rar dosyası içerisindeki Garmin İleç.exe'yi çalıştırın. Aldığınız kodu Unit ID yerine yazın. İlk (üstteki) Generate butonuna basarak kodu alın ve kopyalayın (CTRL+C).
3-) Yeni 1 Not Defteri açın ve yeni aldığınız uzun yapıştırın (CTRL+V). Farklı kaydet deyip, dosya ismini sw.unl olarak Garmin klasörünün içine kaydedin. (Uzantı .txt olMAsın, kaydederken alttan Tüm dosyalar'ı seçin.)
ilgili konuyu incelemiştim zaten imei istiyor diye güvenmeyip yüklemediğimi de yazdım konuda , konuya 3 gün sonra yardım geliyor o da böyle olmasın lütfn.

________________özet______________________

özet olarak garminden başka İMEİ İSTEMEYEN navigasyon programı ve Mesaj ve aramalar için signed blacklist/whitelist uygulaması arıyorum

düzgün yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

pustaa

Üye
Kardeş navigasyon için hiç garmin i felan karıştırma nokia ise telin nokia nın sitesine gir orada ovi maps veriyolar ücretsiz tamamen ücretsiz navigasyonu kullkanıyosun sadece uydu baglantısı kuruyo telefon yani istersen hattını çıkart genede ücretsiz sesli navigasyon kullanabiliyosun :) ben çok memnunum e71 de kullanıyorum hep

rasid96

rasid96

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş navigasyon için hiç garmin i felan karıştırma nokia ise telin nokia nın sitesine gir orada ovi maps veriyolar ücretsiz tamamen ücretsiz navigasyonu kullkanıyosun sadece uydu baglantısı kuruyo telefon yani istersen hattını çıkart genede ücretsiz sesli navigasyon kullanabiliyosun :) ben çok memnunum e71 de kullanıyorum hep

yardımın için çok teşekkür ederim ;) hemen yüklemeye başlıyorum

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
düzgün yardım :hmmm peki ... imei numaranızı kimseye bir yere vermiyorsunuz ! uyguLamanın sizin cihazınızı tanıyıp , sizin cihazınızda çaLışması için kod üretiyorsunuz , biLgiLeriniz eksik maaLesef .. İYİ FORUMLAR

rasid96

rasid96

Üye
    Konu Sahibi
düzgün yardım :hmmm peki ... imei numaranızı kimseye bir yere vermiyorsunuz ! uyguLamanın sizin cihazınızı tanıyıp , sizin cihazınızda çaLışması için kod üretiyorsunuz , biLgiLeriniz eksik maaLesef .. İYİ FORUMLAR
güvenlik sizin için önemli olmayabilir ama benim için önemli, ayrıca bilgilerimin eksikliği/fazlalığı sizi ilgilendirmez, moderatör olmanız benimle böyle konuşma hakkını size vermez

yardımın için çok teşekkür ederim ;) hemen yüklemeye başlıyorum

yükledim de dışarda denememe rağmen uydu bulamıyor bir türlü, telefonda mı sorun var acaba?

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
SizinLe nasıL konuştum acaba da böyLe bir cevap aLdım iLginç :hmmm

özeLeştiri yapmanızı tavsiye ediyorum ve size diyorum ki bu oLayın güvenLik iLe iLgisi yok . kime sorarsanız sorun . yanLış biLiyorsunuz ve ben de burada sizi aydınLatmaya çaLışıyorum !

yine de tartışıyorsanız bunu , sizin taktirinize bırakıyorum !

rasid96

rasid96

Üye
    Konu Sahibi
yorumu yaptığımda sinirliydim haksızlık ettiysem kendi adıma özür dilerim, fakat yine de daha dikkatli konuşursanız iyi olur :oke:

yetkin varsa son mesajları siler misin konu gölgede kaldı :hmmm

umutyolculuğu

Üye
hani nerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt