Telefon Tavsiyesi s6 edge tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

adnlburak33

Üye
    Konu Sahibi
s6 edge tavsiye
Arkadaşlar oncelikle Merhaba ben s6 edge almaya karar verdim kullanan kullanmis arkadaslar bana telefonun avantajlarini dezavantajlari hakkinda bilgi verebilir mi bu konu hakkinda yardiminizi bekliyorum her turlu elestriye acigim cok tesekkur ederim

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar oncelikle Merhaba ben s6 edge almaya karar verdim kullanan kullanmis arkadaslar bana telefonun avantajlarini dezavantajlari hakkinda bilgi verebilir mi bu konu hakkinda yardiminizi bekliyorum her turlu elestriye acigim cok tesekkur ederim
Tek sorun pil şarj pek dayanmıyor ama canavar gibi telefon donma kasma filan bulamazsın telefonda kamerada muhteşem çekiyor ama dediğim gibi tek sıkıntı pil performası

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ön ve arka cam gorilla glass 4 ile korunsa da -inceleme videolarında bıçakla dalıyorlar bişey olmuyor ama - bazen ufacık şeylerden bile çizildiği oluyor ayrıca pil tam kapasitesi ile oyun oynamadan internetli kullanımlarda 4 saat ekran süresi alırsın oyun varken bu 3 e falan düşer avantajsız noktaları bu gerçi bunu alıyorsan koruyucu kılıf vs kullanırsın zaten avantaj olarak kamerası mükemmel donma vs bulamazsın güzel telefondur

Üst Alt