s5 çoklu giriş

Sponsorlu Bağlantılar

apokitu

Üye
    Konu Sahibi
s5 çoklu giriş
çoklu girişteki sarjın yanındaki küçük giriş ne işe yarıyo bilen var mı

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Resim at ona göre birşey diyelim

apokitu

Üye
    Konu Sahibi
işte link

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
o usb 3.0 ın diğer kısımı
aslında hem 2.0 hem 3.0 var 2.0 kullana bilmen inin 3.0 için gerekenlari sağa attılar (resime göre) böylece isteğer göre kullanıldığında hızlı aktarımve hızlı şarj etmek için kullanana bilitrsin

• Beğen
Tepkiler: reflex

apokitu

Üye
    Konu Sahibi
3.0 kablosu aldım sarj ettim ama pek bi fark yok en fazla 5 dk acaba bi seyi yanlıs mi yapiyorum

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
3.0 kablosu aldım sarj ettim ama pek bi fark yok en fazla 5 dk acaba bi seyi yanlıs mi yapiyorum
5 olmasabile 15 dk falan fark etmesi lazım çünkü usb 3.0 ın anper miktarı az da olsa daha fazla usb 3.0 ın aktatım hızını kullanmak için bilgisayara bağladığında mtp yerine yüksek hızda aktarımı seçmelisin
yani şöyle telefonu bilgisayarın usb 3.0 portuna tak daha sonra bildirim çubuğundaki "usb" logosuna bas otomatik mtp seçili olması gerekiyor onu usb 3.0 seç daha hızlı aktarım yapabilirsin

apokitu

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler saolun

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bu çoklu giriş nedir dostlar Windows gibi çoklu kullanıcı mi . Müthiş birsey

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
USB 3.0 girişi o ufak olansa avrupa standartları kablo girişi yani bizim piyasadaki androidlerde gördüğümüz girişler.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
usb 3.0 ın portu 2 bölümden oluşuyor ve hem usb 2.0 ı hem de gerektiğinde 3.0 kullanımı için bu şekilde tasarlanmış
ikinci bölüm 3.0 için gereken yer yani fazlalık değil
ama s5 ile birlikte usb 3.0 kablosu gelmiyor sanırım ama note 3 ile geliyor ben tam anlamadım neden böyle bir hata yaptılar (zaten kullanıcı 2000 tl gibi bir rakam ödedikten sonra note 3 deki gibi verilmesi gerekirdi samsung çok büyük bir ayıp etmiş s5 kullanıcılarına)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
2A şarj edebilen şarj aleti vermiş. Gayet çabuk dolduruyor bataryayı bence. 85 dakikada dolduruyor cihazı. Bence vermemelerinin sebebi s4'deki gibi bataryaların şişmesini önlemek. Seri üretimde alt tarafı 0.2$ fark için note3'e verdiği kabloyu vermemek gibi birşey yapacağını düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt