s5 çizim programı

Sponsorlu Bağlantılar

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
s5 çizim programı
selamın aleyküm ben s5de çizim uygulamasını bulamadım yokmu s4teki gibi not uygulaması var ama sadece yazı yazabiliyoruz baya karıştırdım çizim yapabileceğimiz uygulama yüklü olmuyo s5de teşekkürler şimdiden

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
selamın aleyküm ben s5de çizim uygulamasını bulamadım yokmu s4teki gibi not uygulaması var ama sadece yazı yazabiliyoruz baya karıştırdım çizim yapabileceğimiz uygulama yüklü olmuyo s5de teşekkürler şimdiden

Doğru dürüst başlık yaz bi bitmediniz...

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
@ghstr @H0lligan
@ghstr kardeşim haklı düzgün başlık yaz kardeşim zira konuya bakan olmaz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güzel Başlık Sade :D

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
özet :D aklıma bişey gelmeyince öyle yazdım
başlığa bakcağına cevapla sende o zaman takıal takıla başlığamı takıldın kardeşim bi siz bitmediniz yardımcı olcağına yok o öyle yok bu böyle

H0lligan

Üye
Başlık;
S5 Çizim Uygulaması

Uygulama;

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
özet :D aklıma bişey gelmeyince öyle yazdım
başlığa bakcağına cevapla sende o zaman takıal takıla başlığamı takıldın kardeşim bi siz bitmediniz yardımcı olcağına yok o öyle yok bu böyle

Burda yardımcı olduğumuz insanlara sorabilirsiniz nasıl biri olduğumu ama bu tarz başlıklar yüzünden yardımcı olacak insanlarin konulara bakasi bile gelmiyor :nono:

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
byAndroid

byAndroid

Üye
Google keep te de çizim var. Yükleyip deneyebilirsiniz

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
Burda yardımcı olduğumuz insanlara sorabilirsiniz nasıl biri olduğumu ama bu tarz başlıklar yüzünden yardımcı olacak insanlarin konulara bakasi bile gelmiyor :nono:
Tamam anlıyorum ama düzgünce söylemek varken düzgünce söylesen sen bana daha doğru başlıkalr kulalnın desen zaten 1-2 etmem değiştiririm ama bi bitmediniz falan ayıp oluyo
Google keep te de çizim var. Yükleyip deneyebilirsiniz
teşekkür ederim bi deniyim
Başlık;
S5 Çizim Uygulaması

Uygulama;
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
Tamam anlıyorum ama düzgünce söylemek varken düzgünce söylesen sen bana daha doğru başlıkalr kulalnın desen zaten 1-2 etmem değiştiririm ama bi bitmediniz falan ayıp oluyo

teşekkür ederim bi deniyim

Teşekkürler
:rica:

Üst Alt