s40 yazılımı..

 • 10 Kasım 2010
 • 1790 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. merhaba arkadaşlar..
  bende nokia 2323 classic modeli telefon var sanırım s40 yani özelliklerinde katalogda öyle yazıyor.sitedeki yazıyıda okudum 2323 s40 konusunun içerisinde geçmiyor..
  benim sorunum şu:
  telefonum geçenlerde arızalanmıştı garantiye yolladım güncel yazılım yüklemişler ancak şimdi mesaj gönderirken mesela 'çarşamba' yazıyorum gönderiyorum gönderilen kutusunda 'carsamba' şeklinde çıkıyor Türkçe karakter göndermiyor yani..'ı,ç,ş,ğ' gibi harfleri 'i,c,s,g' olarak gönderiyor... yazılım güncellenmeden önce böyle bi problem söz konusu değildi.ne yapabilirim şimdi acaba?:allalla:
   


  Yazan: TnisayG
  speed92 bunu beğendi.
 2. Arkadaş mesaj ayarlarını bi kontrol et istersen..Karakter desteği "indirgenmiş/tam" bölümünü değiştirmeyi dene..
   
 3. olmuyor öyle iki şekilde de denedim :(
   
 4. kardeşim en iyi format atmat telefonu s40 lara format atmayı bılmıyor burda *#7780# bütün s40 lar için format!!!
   
 5. kardeş bende bu tl kullandım. yazılım ile alaklaı değil daha önce böyle birşey olmaması mümkün değil illaki öyle yollar sen öyle yazarsın ama o ingilizce karakter ile yollar. her telefon için geçerlidir. haa birde şöyle eğer msj ayarlarından kısıtlı desteği tam olarak yaparsan. sorun kalkar ama kontör çok gider 1 msj yerine 2 msj. gibi. orası kısıtlı destek olursa hem msj normal gider hemde ışçğ harflerini iscg olarak yollar buda pek sorun değil yane karşıda okuyan insan anlıyor nasıl olsa.. iyi forumlar..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 10:17