S40 için pdf açıcı gerçekten var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
S40 için pdf açıcı gerçekten var mı?
İyi akşamlar arkadaşlar. Yine phoneky'den uygulama indirirken pdf açıcı diğe bir şeye rastladım. İndirdim ama kullanamadım (Uygulamanın kafası güzeldi.) Gerçekten s40'lar için çalışan pdf açıcı var mı? Eğer varsa cevaplara atarsanız çok sevinirim :tebessüm:

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İyi akşamlar arkadaşlar. Yine phoneky'den uygulama indirirken pdf açıcı diğe bir şeye rastladım. İndirdim ama kullanamadım (Uygulamanın kafası güzeldi.) Gerçekten s40'lar için çalışan pdf açıcı var mı? Eğer varsa cevaplara atarsanız çok sevinirim :tebessüm:
Var tabiki pdf viewer full diye arattırırsan bulabilirsin. Hafıza yetersizliğinden büyük boyutlu pdfleri açmaz

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Google da arattır yahu . Pdf viewer jar full olarak
ya hocam şöyle bir link atın! Dediğiniz gibi yazdım girmediğim sayfa kalmadı ya bilgisayarlar için ya da androidler için pdf açıcılar çıkıyor. Sonuna "for s40" gibi ekler getiriyorum linklerin hepsi ölü, bazıları görüntülenmiyor...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator

PALA.

PALA.

Üye
Uğraşma git bir pc bul işini gör. C6 nın ekranında bile tat vermiyor pdf çok küçük.

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Uğraşma git bir pc bul işini gör. C6 nın ekranında bile tat vermiyor pdf çok küçük.
PC'nin guardian'ı var.
Mesaj birleştirildi:

Hem de örnek sorular'ı çözmek için iki saat alsam beni yerler.

Üst Alt