Telefon Tavsiyesi S4 mini mi satıp çok ucuz ve iyi olan bu türk telefonunu almalımıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
S4 mini mi satıp çok ucuz ve iyi olan bu türk telefonunu almalımıyım ?
gennçler s4 mini mi satıp şu telefonu alcam nediyosunuz ?
galaxy wonder kulanıyodum telefona protlanmış olmuş olacak bitin romları attım gerçekten telefondan apayrı zevkler edindim sonra s4 mini ye geçtim 1 yıla yakın s4 mini kullanıyorum acaip sıkıldım rom desen 10 tane anca var. ama performansa bakımında iyi sayılır nebilim ekranı küçük beni pek etiklemedi şimdi bu türk telefonu quatro fetih1453 gözüme baya iyi geldi ekran fealn peerfotmans bakımından alınca bide root atarım launcher apk felan diye düşünüyorum nediyorsunuz ilgili arkadaşlar :) ??

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Root dosyası mevcutmu?
Birde s4 miniyi kaça satacaksın kar edebilecekmisin bu işten?
Birde ufak telefona alışınca büyüğe geçince kullanımı zor oluyor, bende bu yüzden abime verdim yeni aldığım telefonu :)

S4 mini için cm12 tavsiye edebilirim.

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
s4 minim şuanda zaten cm12 android 5.0.1 alpa kullanıyorum sıkıldım küçük ekrandan quatro da root mevcut evet. fiyatda kaça satacam hiç bilmiyorum ;/

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
çok romla alakan varsa eğer s4 mininin rom seçeneği daha fazla olacaktır birde quatro 2.elde satmak daha sıkıntılı olacaktır s4 mini fiyatlarına nexus 4 öneririm

lazye

lazye

Üye
Kesinlikle nexus 4 al hiç pisman olmazsin emin ol :)

• Beğen
Tepkiler: MR.ROOKİE
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
Bu telefonada rom bulamayip sıkılabilirsin

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
nexus 4 iş görürmü ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yorumlar olumlu. Ama s4 miniye rom bulamadığın için değiştireceksen bu cihaza hiç yönelme :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
the.reds

the.reds

Üye
Discovery mini ll ye bakmanı öneririm beni oldukça şaşırttı.

szqn55

szqn55

Üye
s4 mini 500 e alıyım ben satıyosan

Silinen Üye 321934

Silinen Üye 321934

Kapalı Hesap
gennçler s4 mini mi satıp şu telefonu alcam nediyosunuz ?
galaxy wonder kulanıyodum telefona protlanmış olmuş olacak bitin romları attım gerçekten telefondan apayrı zevkler edindim sonra s4 mini ye geçtim 1 yıla yakın s4 mini kullanıyorum acaip sıkıldım rom desen 10 tane anca var. ama performansa bakımında iyi sayılır nebilim ekranı küçük beni pek etiklemedi şimdi bu türk telefonu quatro fetih1453 gözüme baya iyi geldi ekran fealn peerfotmans bakımından alınca bide root atarım launcher apk felan diye düşünüyorum nediyorsunuz ilgili arkadaşlar :) ??

mercedes den inip şahine binmek istersen tabiki bu değişimide yapabilirsin

• Beğen
Tepkiler: lazye
luckysleven

luckysleven

Üye
Bu bahsi gecen cihazla konusurken yuzune gozune patlamasin sakin ?

dagaoglu31

dagaoglu31

Üye
    Konu Sahibi
s4 mini den sıkıldım küçük telefon istemiyorum artık olay bu

szqn55

szqn55

Üye
450 ye satarmısın özele gel dagaoğlu

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Küçük telefon istemiyorsan zenfone al 5"
S4 mini satıp onu alırsan memnun kalma ihtimalin %0
Ki bu işten maddi olarak hiç kar etmeyeceksin. Yani üstüne para alsam veya tablet vs gibi bişey alsan belki mantıklı olur derdim

Anil-D

Anil-D

Üye
Attan inip essege biniyorsun resmen s4 mini gayet iyi telefon nesi kötü karar senin

szqn55

szqn55

Üye
ekran küçük diye değiştirceksen 2. el s4 al 150 küsür para ekle

Üst Alt