Yardım S4 Imei Sorunu İçin Nerenin Yedeğini Almalıyım

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
S4 Imei Sorunu İçin Nerenin Yedeğini Almalıyım
S4 de cwm uzerinden 4.4.2 rom yukleyince surekli imei sorunu yasiyorum null / null şeklinde. Bu sorunu çözmek için odin ile modem dosyasini yuklemem gerekiyor. Ancak her zaman yanimda pc olmuyor. Böyle bir sorun yasadigim zaman telefon uzerinden sorunu cozebilmem icin ne yapmaliyim?

frezby1

frezby1

Üye
yontem 1 = modem dosyasını .tar yada .md5 uzantılı olarak degılde .zıp uzantılı olanını bul ındır telın hafızasında sakla boyle durumlarda cwm den flaslayabılırsın pc ye gerek yok
buyur bu benım kullandıgım cwm den flaslana bılır modem dosyası
lınk
yontem 2 = telın rotlu ıse es fıle yada root explorer gıbı system klasorune erıse bılecegın bı dosya yonetıcı kur root ıznı ver
system klasorlerı ıcınde bulunan efs klasorunu yedekle kurmak ıstedıgın zaman ıse aynı yere kopyala yapıstır ve telı yenıden baslat bukadar kolay gelsın

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
yontem 1 = modem dosyasını .tar yada .md5 uzantılı olarak degılde .zıp uzantılı olanını bul ındır telın hafızasında sakla boyle durumlarda cwm den flaslayabılırsın pc ye gerek yok
buyur bu benım kullandıgım cwm den flaslana bılır modem dosyası
lınk
yontem 2 = telın rotlu ıse es fıle yada root explorer gıbı system klasorune erıse bılecegın bı dosya yonetıcı kur root ıznı ver
system klasorlerı ıcınde bulunan efs klasorunu yedekle kurmak ıstedıgın zaman ıse aynı yere kopyala yapıstır ve telı yenıden baslat bukadar kolay gelsın
Yontem 2yi denedim daha önce hem dosya yöneticisi ile efs klasörünü komple kopyaladim hem efs backup programi ile efs radio gibi dosyalari yedekledim hemde cwm den efs yedeği aldım ama bunlarin hepsini de geri yukledigim halde duzelmedi. 1. Yöntemde ki verdigin dosyayi deneyim bide.

Üst Alt