Yardım S3 wifi bağlantı Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
S3 wifi bağlantı Problemi
Arkadaşlar s3 wifi bağlantı problemi yaşıyorum wifi ağını görüyor ancak wifiye bağlan dediğimde şifreyi yazıyorum bağlanıyor diyor ip alınıyor yazıyor ve bağlanmıyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Filtreleme konulmuş olabilir, ağda çok cihaz varsa kısıtlama olabilir, birçok neden olabilir. Daha önce bağlanıp bağlanmama gibi bir durumu da söylediğinizi göremedim.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sorun Bağlandığınız ağdan olabilir. Öncelikle bir başka Modeme Bağlanmaya çalışın. :oke:

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
Hiç bir modeme bağlanmıyor başka s3 ve not 4 bağlanıyor ancak bu telefon bağlanmıyor
Ağda sınırlama kısıtlama yok şifresiz ağa bile bağlanmıyo hiçbir modeme bağlanmıyo ancak ağları görüyo ip alınıyo diyo sonra bağlanmıyo ağ güvenli wps uyumlu diyo wps tuşuyla bağlıyorum bağlanıyo nete girmiyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yazılımsal bir sorun var gibi, daha önce bağlanıp bir anda bağlanmayı kesip tekrar bağlanmak mümkün olmuyorsa sıfırlama yapıp denemeniz gerekir.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cihaz Stock Rom yüklü ise Fabrika ayarlarına Sifirlayin.

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz Stock Rom yüklü ise Fabrika ayarlarına Sifirlayin.
Yükledim olmadı sammobilden orjinal yazılımını indirdim kurdum yine olmadı
Yazılımsal bir sorun var gibi, daha önce bağlanıp bir anda bağlanmayı kesip tekrar bağlanmak mümkün olmuyorsa sıfırlama yapıp denemeniz gerekir.
Telefon 2. El daha öncesini bilmiyorum aldıgımdan beri bağlanmıyo wifi anteninden şüphelendim ancak sorunlu olsa wifileri görmez daha önceden bi yazılım yüklemesi yapılmış odin ile download sayacı 1

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yazılımsal sıfırlama ve rom kurmak bile çözüm olmuyorsa donanımsal arıza var demektir, şüphenizde haklı olabilirsiniz. Aldığınız kişiyi bulup çözmesini istemek yada yaptırmaktan başka yol yok gibi.

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımsal sıfırlama ve rom kurmak bile çözüm olmuyorsa donanımsal arıza var demektir, şüphenizde haklı olabilirsiniz. Aldığınız kişiyi bulup çözmesini istemek yada yaptırmaktan başka yol yok gibi.
Donanımsal arıza olsa wifiyi görmezdi ama ?
Arada bi bağlanıyo kendi kendine sonra yine kopuyo bağlantı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Farklı stabil çalışan Custom Rom da deneyebilirsin. Bundan başkada çözüm yolu sunamıyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Donanımsal telefon tamir yapan iyi birine danışman gereklidir, ona göre fiyat isteyebilirsiniz.

DeepForce

DeepForce

Üye
    Konu Sahibi
Wi-fi entegresinden kaynaklı diyorlar entekre fiyatı 14 tl istenen ücret 180 tl maşallah

Üst Alt