S3 telefona s5 ultra güç tasarruf modunu yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

necii

Üye
    Konu Sahibi
S3 telefona s5 ultra güç tasarruf modunu yüklemek
S3 telefona s5 deki gibi ultra güç tasarrfunu flashlama yoluyla felan yuklenemezmi? telefonumda atilla rim yüklü. ultra güç tasarruf modu yok.

MaxipmaN

Üye
Xdaya göz at hocam

slymn78

Üye
Bana gore atilmaz ultra guc tasaruf modu donanimsal bir ozellik yazılımsal degil diye biliyorum

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Pek fark yaratmıyor denemiştim. interneti kapatınca hemen hemen aynı gidiyor zaten

necii

Üye
    Konu Sahibi
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bi romda denemiştim. Telefonu sadece telefon olarak kullanınca aynı gidiyor aşağı yukarı. Şuanki telefonumda da benzeri tasarruf var onu da kullanmıyorum. çok uygulama yüklüyse fark ettirir sanırım da bende pek uygulama yok zaten

MaxipmaN

Üye
Nasil yaptin hocam.s5 deki gibi orjinal ultra güç tasarruf modu yukleniyormu.s3 e deniyecrgim

Olurmu hocam.ger ultra güç tasarruf modu mna alinirsa günlerce gidiyor.siz sanirim program yükleyip denediniz ama programla ger ek tasarruf olmuyor
burada paylaşılmıştı, ekran siyah beyaz oluyor başka espirisi yoktu.

necii

Üye
    Konu Sahibi
burada paylaşılmıştı, ekran siyah beyaz oluyor başka espirisi yoktu.
Bahsettiginiz gercek ultra guc tasarrufu değil. ben s5 te bulunan gercek ultra güç tasarruftan bahsediyorum

necii

Üye
    Konu Sahibi

Burdaki temayi atilla v6 da senesem sorun olurmu.deneyip memnun kalan varmi acaba

Bu temeayi atilla v6 ya flashlasam olurmu.deneyen varmı acaba.

meyrock

meyrock

Üye
Konunun son sayfasında v6 için de kullanabilirsiniz deniliyor

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Rom yedeği almayı öğren bi aksilik çıktığında geri dönüşün olur. ama yedeği kapsamlı al

necii

Üye
    Konu Sahibi
Atilla gibi stabil olupta daha donanımlı olan stock rom varmi acaba.atilla hic kasmadigindan birakamiyorum.yoksa baska romlar daha donanaimli

kotku

kotku

Üye
Eclipse V8 rom da var

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt