Yardım s3 stock rom attığım halde hala samsung logosunda takılı kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
s3 stock rom attığım halde hala samsung logosunda takılı kalıyor
yukarda da belirttiğim gibi stock rom atabiliyorum odinde yani download moda giriyor.Fakat odinde PASS yazdıktan sonra bile telefon açılırken samsung logosunda takılı kalıyor.4 kez ard arda attım hala aynı.Deliricem hiçbi kaynak yok internette.Yardım edin lütfen

Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
rom uygun değildir. uygun rom secin tekrar deneyin açılması 5-10 dk sürebilir bunada dikkat edin ...

Bülent872

Bülent872

Üye
Sammobile destekli yap

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
S3 Smart Switch desteği varsa Smart Switch'ten sıfır orjinal rom yükleyebilirsin. Kies'le de telefonuna hiç uğraşmadan orjinal rom yükleyebilirsin. Benim konumdan bakabilrsin nasıl yapacağını.

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
bu stock romu önceden kurup telefonu çok ayağı kaldırdım.Ama artık böyle oluyor.rom dosyasından şuphelenip jb romunu attım.Busefer açılış ekranında logo sürekli gidip gidip geliyor yani oda takılıyor.Not:Telefonumu sıfırlarsam bu hatanın gideceğini düşünüyorum.Ama orta tuşum çalışmadığından twrpye giremiyorum ve sıfırlayamıyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefoncuya götürüp yaptır o zaman orta tuşu. Eski telefon çok para istemezler.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Stocktan sonra format atıyordum yoksa açılmıyordu sendeki gibi

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
Telefoncuya götürüp yaptır o zaman orta tuşu. Eski telefon çok para istemezler.
Telefon ince olsun diye orta tuşu ekranın altına koymuşlar.Yani içini açarak değilde ekranı içini açıak tuşu düzeltcek jeli dökcek ve kurutucak...en az 50 tlden başlar.Pazartesi yeni telefon alacağım daha s3 e masraf etmek istemiyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Telefon ince olsun diye orta tuşu ekranın altına koymuşlar.Yani içini açarak değilde ekranı içini açıak tuşu düzeltcek jeli dökcek ve kurutucak...en az 50 tlden başlar.Pazartesi yeni telefon alacağım daha s3 e masraf etmek istemiyorum.
Bence de en iyisini yaparsın. Hayırlısı olsun.

Üst Alt