S3 neo 9301Q orj rom istek!

Sponsorlu Bağlantılar

tugay-gul

Üye
    Konu Sahibi
S3 neo 9301Q orj rom istek!
Arkadaslar cmw den yuklene bilen s3 neo 9301Q orj rom istegim var.yada stabil calisabilen rom lazim. Yardimmm.....

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Cwn den stock rom kuramazsin. Odinle kurarsin. Stabil olarak cm12.1 kur.

delimatkap

delimatkap

Üye
CM12.1 Lollipop 5.1.1 + Z5 System UI (ikisi bir arada diyebiliriz) ;

CM12.1 Lollipop 5.1.1 (normal) ;

CM11 4.4.4 ;

S5 4.4.2 ;

S6 4.4.2 ;

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
CM12.1 Lollipop 5.1.1 + Z5 System UI (ikisi bir arada diyebiliriz) ;

CM12.1 Lollipop 5.1.1 (normal) ;

CM11 4.4.4 ;

S5 4.4.2 ;

S6 4.4.2 ;

Verdiğin s5 romu arkadaşın telefon ile uyumlu değil ayrıca CWM den Stock ROM kurwmazsin Stock ROM istiyorsan buyur ; (üyelik gerektirir)

• Beğen
Tepkiler: tugay-gul
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Sizce s3 neo ya cm12 çıkacak mı?

tayren

tayren

Üye
delimatkap

delimatkap

Üye
Verdiğin s5 romu arkadaşın telefon ile uyumlu değil ayrıca CWM den Stock ROM kurwmazsin Stock ROM istiyorsan buyur ; (üyelik gerektirir)

bende s3 neo kullaniyorum ve s5 romu uyumludur kendim kullandim biliyorum yoksa niye tavsiye edeyim ? cm romlarinda sorun yok nfc cokta gerekli olsan bir sey degil sarj sorununada rastlamadim hic stock romdan daha iyi ayrica s3 neo gt 9301 icin cikmis buyun romlari tek tek hepsini denedim hangisinin stabil olup olmadigini cok iyi bilirim bir sorun olursa bana soyle hallederiz

Sizce s3 neo ya cm12 çıkacak mı?

kardes bir suru cm12 romu var s3 neo icin gunaydin :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Xda'da S3 Neo Cm 12.1 var ama bayağı sorunları var;NFC,cihaz kapalıyken şarj sorunu vs. şimdilik çalışan stabil romlarla idare etmeni öneririm
bende s3 neo kullaniyorum ve s5 romu uyumludur kendim kullandim biliyorum yoksa niye tavsiye edeyim ? cm romlarinda sorun yok nfc cokta gerekli olsan bir sey degil sarj sorununada rastlamadim hic stock romdan daha iyi ayrica s3 neo gt 9301 icin cikmis buyun romlari tek tek hepsini denedim hangisinin stabil olup olmadigini cok iyi bilirim bir sorun olursa bana soyle hallederiz

kardes bir suru cm12 romu var s3 neo icin gunaydin :)

Yanlış yazmışim cm13 diyecektim. Ikincisi cm12.1 kurulu o sorunlar hiç sıkıntı değil cihaz çok güzel çalışıyor.

delimatkap

delimatkap

Üye
u
Yanlış yazmışim cm13 diyecektim. Ikincisi cm12.1 kurulu o sorunlar hiç sıkıntı değil cihaz çok güzel çalışıyor.

CM13 ne zaman cikti ? xda da bakiyorum hic bir gelisme falan yok ? CM12.1 stabil zaten ona bir sey soylemedim ?

delimatkap

delimatkap

Üye
Yaw tamam işte cm13 cikacak mi diyecektim sadece cm12 yazmisim
çıkarır belki CM çıkarmaz gerçi Resurrection Remix'te CM alt yapısını kullanıyordu sanırım

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

tugay-gul

Üye
    Konu Sahibi
önemli olan stabi çalısması.cm 12.1 cok sorunlu.sarj klavye bile sıkıntılı