S3 Mini Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Yardım
Bazen mesajlar kendi kendine yok oluyor mesajı göndermiyor almıyor telefonu açıp kapayinca düzeliyor. Bide daha önceden next launcher diye tema yükledim temayı silmeme rağmen hala telefonun duvar kağıdı next launcher oluyor. Bi çok kez sıfırlama yaptım düzelmedi. Arada mesaj göndermiyor falan takılıp kalıyo yeniden kapatıp açmak zorunda kalıyorum neden Kaynaklı olabilir böyle bişey? Yüklediğim next launcher virüslü olabilir mi? Napmam gerekli ek olarak eklim bi çok kez sıfırlama yaptım. :(

ygtarsln

ygtarsln

Üye
TrustGo security antivirüs programını indir ve tarama yap. Virüs var mı orda öğren :) . Eğer telefonu defalarca sıfırlayıp sorun alıyorsan muhtemelen yedekleme yaptığın dosyalarda virüs var ve sen her sıfırlama yaptığında onları da yedeklediğin için terkar etki ediyor. Benim önerim telefonu fabrika ayarına getir

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Yaptığım Yedekleri nasıl silebilirim ? Hafıza Kartına falan yedekleme yapmadim çünkü sıfırlamadan önce hafıza kartını biçimlendirme yaptım :/

ygtarsln

ygtarsln

Üye
Arkadaşım ben s4 kullanıyorum sana onun üzerinden anlatım yapıcam umarım benzerlik vardır.
Ayarlara giriyorsun üstteki sekmelerden hesaplar sekmesine geçiyorsun. en alt kısımda ' Yedekle ve sıfırla' seçeneğine tıklıyorsun.Onun iiçinde 'verilerimi yedekle ' , 'otomatik geri yükle' işaretlierini kaldırıyorsun. ve yine en alttaki 'fabrkia ayarlarına sıfırla ' seçeneğini seçiyorsun. Bu işlemler bittikten sonra telefonun fabrikadan çıktığı haline dönecek. Eğer sonuç alamazsan donanımsal bir sorunun var demektir kardeşim. Muhtemelen garanti kapsamına girer eğer fiziksel bir şiddet görmediyse

• Beğen
Tepkiler: andezitt
andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben s4 kullanıyorum sana onun üzerinden anlatım yapıcam umarım benzerlik vardır.
Ayarlara giriyorsun üstteki sekmelerden hesaplar sekmesine geçiyorsun. en alt kısımda ' Yedekle ve sıfırla' seçeneğine tıklıyorsun.Onun iiçinde 'verilerimi yedekle ' , 'otomatik geri yükle' işaretlierini kaldırıyorsun. ve yine en alttaki 'fabrkia ayarlarına sıfırla ' seçeneğini seçiyorsun. Bu işlemler bittikten sonra telefonun fabrikadan çıktığı haline dönecek. Eğer sonuç alamazsan donanımsal bir sorunun var demektir kardeşim. Muhtemelen garanti kapsamına girer eğer fiziksel bir şiddet görmediyse
Çok sağol kardeşim sanırım sorun çözüldü çok t.ederim bayağa yardimci oldun allah razı olsun :)

Üst Alt