Uygulama s3 mini rootlamak için hangi sürümü indircem ?


V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar ben telefonu 4.1.2 sürümüyle güncelledim sürümü I8190xxamb4 oldu ben şimdi telefonu rootlamak istiyorum ama hangi sürümü indircem onu bilmiyorum ne yapacağım ben ??
 
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
sürüm numarası farklı o yüzden tereddütteyim ben
 
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardım eden ya ?
 

Samet.25

Konu iyi olmus bende 1 2 haftaya almayi dusunuyorum en buyuk sikintim root
 

cemoko19

Üye
aynen kardesim benimde sonu b4 ayni sorun bendede var
 
V/RS

V/RS

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olanda yokki koca forumda
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt