S3 Mini Reset Problemi Yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

microponline

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Reset Problemi Yardım !
Merhaba öncelikle herkese. Telefonum S3 Mini I8190 geçen sene babam Arabistan'a Kutsal yerleri gezmek için gittiğinde yanında hediye olarak getirmişti. Pasaporta kayıt ettirdim. Telefonu kullanıyordum çok temiz bir şekilde düşürme falan yapmadım hiç. 7-8 Ay önce bir yazılım atmıştım Odinle 4.1.2 diye öyle kullanıyordum ta ki Ramazan Bayramı'nın son son günü yatağıma yatana kadar. Telefonu sabah şarja bırakıp denize gitmiştim uzun süre durdu öyle saat 5-6 gibi geri geldiğimde telefonu elime alıp her zamanki sörfümü yapıyordum. Gece geç saate geldiğinde 00.00 gibi sabah işe kalkmak için alarm kurup kenera koydum sonra uykuya daldım. Bir sesle uyandım bir baktım telefon açılıyo normalde sessize almıştım sesliye almış kendini. Sonra açıldı tekrar koydum yerine bir baktım tekrar açılıyo. Sonra aldım elime telefonu kurcaladım aynı şeyi 3-4 dakikada bir yapıyordu. Telefondan bir şeyler sildiğimde örneğin resim,uygulama falan telefon kendini resetlediğinde tekrar aynı şeyler geri geliyor 2 tane mesaj vardı reset atmadan önce o mesajlarda tekrar aynı şekilde geri geliyordu. Telefon yani deepfreeze gibi olmuş gibi bir şeydi. Fabrika ayarlarına geri dönmüyor tümünü sil dediğimde hiçbir tepki vermiyor. Ses açma+Power+Home tuşuyla da Recovery Mod'a geçmiyor. Download Mod çalışıyor. Bu şeyler sürekli böyle oluyor o günden beri yapmadığım şey kalmadı 4 telefoncu gezdi hiçbiri yapamadı rom,root,flash falan hepsini denediler yapamadılar. Son başka bir yere verdim onlarda 170-200 lira gibi bir şey çıkar dediler oda olursa dedi bende geri aldım. İşin ehlini bulamadığıma inanıyorum aslında. O yüzden konuyu buraya açıyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Özet geç bu ne arkadaş resmen roman yazmışsın

microponline

Üye
    Konu Sahibi
Özet geç bu ne arkadaş resmen roman yazmışsın
Problemi tam olarak anlayabilmesi için insanlar böyle uzun yazmam gerekiyordu. Siz yardımcı olmayacaksanız yapacağınız en iyi işi yapın susun.

semih811

Üye
kardeşim aynı problem bende de var çözümü bulamıyorum çözümü bulduysan bana da haber verirmisin

debug06

Üye
Valla öyle bir roman yazmışsın ki yardımcı olmak içimden gelmedi.
baban getirmiş güzel kutsal yerler felan bu ne abicim ya.sorunla ilgisi ne....buna benzer tonla roman yazmışsın

semih811

Üye
Valla öyle bir roman yazmışsın ki yardımcı olmak içimden gelmedi.
baban getirmiş güzel kutsal yerler felan bu ne abicim ya.sorunla ilgisi ne....buna benzer tonla roman yazmışsın
kardeşim özet geçeyim sana s3 mini kendi kendine reset atıyor.
içindekileri silsen dahi resetten sonra geri geliyor.
fabrika ayarlarına dön diyorsun tepki vermiyor.
recovery modda format atmaya çalışıyosun recovery mod açılmıyor.
kısacası bu.

The Pancar

The Pancar

Üye
Recovery mod ve download mod hiçmi açılmıyor yoksa açılıp hemen kapanıyormu

semih811

Üye
recovery açılmıyor
download açılıyor ama rom yüklesem bile tekrar eski roma dönüyor

Misafir

aynısı suan bendede var sen cözümünü buldunmu yaptırdıysan haber verebilirmisin

tayfur2020

Üye
ya acil banada cevap verin çok lazım lütfen

power_24

Üye
aynı sorun bendende mevcut .bataryadan sandım ama değiştim yine olmadı..

power_24

Üye
Sorunu çözdüm arkadaşlar.sürüm 4.1.2 de yaptığını farkettim. Bu şekil sorunu olan arkadaşlara tavsiyem hemen sürümünü 4.1.1 e getirmeleri.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format Çözüm Olur Diye Düşünüyorum