S3 mini Kitkat Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

schumacher11987

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini Kitkat Sorunu
Arkadaşlar s3 mini telefonuma kitkat yüklüyorum. Yükleme bitiminde telefon kapalıyken şarj etmiyor, donup kalıyor. İnternet üzerinden Kernel yüklediğimde ise şarj etmeye başlıyor fakat bu sefer Cyanogenmod simgesi dönüyor bu sefer telefon açılmıyor. Wipe yaptım ne denediysem açamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

onrgcr

onrgcr

Üye
Arkadaşlar s3 mini telefonuma kitkat yüklüyorum. Yükleme bitiminde telefon kapalıyken şarj etmiyor, donup kalıyor. İnternet üzerinden Kernel yüklediğimde ise şarj etmeye başlıyor fakat bu sefer Cyanogenmod simgesi dönüyor bu sefer telefon açılmıyor. Wipe yaptım ne denediysem açamadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

kardeş kapalıyken şarj etmiyo derken ki kastın şarj oluyor ancak şarj animasyonu donuyor mu yok sa kapalıyken gerçekten sarj olmuyor mu?

schumacher11987

Üye
    Konu Sahibi
şarj olduğunu da bilmiyorum yıldız şeklinde oklarda çıkınca takılı kalıyor power tuşuna bastığımda telefon da açılmıyor.

onrgcr

onrgcr

Üye
sıkıntı kapalıyken şarja şarja takıldığında açılmaması yani. Ben yardımcı olamadım pek bi bilgim yok ama başka arkadaşlar ilgilenecektir. Tavsiyem başka bir rom yönelmendir forumda bulabilirsin benden bu kadar arkadaş :spr

Üst Alt