S3 Mini I8200N'de İki Hata


hasano

hasano

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim telefon marka ve modelimin imeisi kopyalanmıştı. Tamirciye verdim yeni bir imei attı. Daha sonraları bir oyuna bir türlü girememem nedeniyle telefona format attım. Ve bu işlemden beri iki sorunla karşılaşıyorum:
1) Telefon açıldığında kırmızı bir yazı beliriveriyor arada: Factory mode is on !!!

Bunu çözmek için Terminal Emulator indirip komutları girdim. Ancak:
can't create /efs/imei/keystr: No such file or directory
hatası nedeniyle bu sorunu çözemedim
2) Recovery modda format atarken ekrandaki diğer yazıların aksine kırmızı renkte bir yazı var: E:failed to mount /efs (Invalid Argument)

Anladığıma göre telefonumun efs klasörü hasar görmüş. Hasarı onarmadan önce imeiyi yedeklemem lazım. Ancak i8200N modeline göre bu yedeklemenin nasıl yapılacağını ve efs klasörünün nasıl onarılacağını çözemedim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt