Yardım s3 mini I8200 YARDIMM

Sponsorlu Bağlantılar

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
s3 mini I8200 YARDIMM
Merhaba arkadaşlar bugün vatan bilgisayardan s3mini aldım bir kaç sorum olacak anladığım kadarıyla 8200 sürümlerinde pil yüzdesi gösterme seçeneği yok uygulama yüklemeden bunu nasıl yapabilirim :( ?
bir diğer sorum ise telefonumu aldığımda ön yüklü gelen uygulamalar bunları nasıl silebilirim? ve telefonu hızlı tutcak işime yarıyacak uygulama önerilerinizi bekliyorum çok teşekkürler şimdiden..

iyi forumlar :)

turkishield

turkishield

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün vatan bilgisayardan s3mini aldım bir kaç sorum olacak anladığım kadarıyla 8200 sürümlerinde pil yüzdesi gösterme seçeneği yok uygulama yüklemeden bunu nasıl yapabilirim :( ?
bir diğer sorum ise telefonumu aldığımda ön yüklü gelen uygulamalar bunları nasıl silebilirim? ve telefonu hızlı tutcak işime yarıyacak uygulama önerilerinizi bekliyorum çok teşekkürler şimdiden..

iyi forumlar :)
rootla ve rom yükle :thumbup:

theruhix

Üye
    Konu Sahibi
hocam root ne rom ne? garanti dışı bırakırmı? ı8200 sürümü için öneriniz ne??up??Upgüncelll

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
root ve rom garanti dışı bırakır bunları bilmedinize göre biraz yenisiniz en iyisi siz bunu 3rd party uygulamalarla çözün

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende kulanıyorum aynı telefonu rom yapdım android l rom i8200/n/L/Q uyumlu
Ve Ram Daha Hızlı
bu bağlantıdaki konuda bulabilirsin herşeyi
Samsung GT-I8200/N/L Hakında,Rom,Cwm,Root,Android 5L - MaxiCep
ve garantiyi devre dışı bırakmaz
yadığınız romu yüklemek için rootlaması gerekiyor ve root garantiyi devre dışı bırakır eğer bilmiyorum s3 mini nin ,8200 ında knox var mı ama
eğer yoksa bile sayaç var arkadaş yeni sayaç sıfırlama eğer çalışmaz ise garantisi biter ve cihaz elinde kalabilir
siz eğer bu işlerle uğraşmadıysanız bulaşmayın cihazı pert edebilirsiniz ben ilk telefonumu bric yapa yapa öğrendim eğer telefonum bozuldu garanti önemli değil ben yapabilirim diyemiyorsanız sırf bi pil yüzdesi için garantinizden olmayı denemeyin pişman olabilirsiniz ama eğe bu telefonu sonuna kadar kullanmak istiyorum diyorsanız isteğinizi yapın ben de yardımcı olurum

hackace

Üye
kardaş root istersen çıkara bilirsin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

newchamp

Üye
Buyur izle cevabi burda
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız