S3 Mini GT-I8190 Sebeke Sorunu YARDİM (İME VAR) ( GÜNCEL)

Sponsorlu Bağlantılar

ery1234

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini GT-I8190 Sebeke Sorunu YARDİM (İME VAR) ( GÜNCEL)
Arkadaslar Benim Telefon Rootlu ,3 Ay once Carbon Rom vardi hep ucak modunda duruyodu bi ara ,Ama hat gittigi o aksam turkcell vardi oyun oynarken birden hat gitti yanlizca axil aramalar oldu,sadece evin bazi targinda cekiyor birde ,disarda biraz ag turu GPRS oldu. Sizden istedigim S3 te sebeke dosyasini CWN den yukleyip duzeliyorya ,S3 minide oyle bir dosya varmi ,GT-I8190 Modem Update .Zip yukledim ama olmadi baska tavsiye .. Acill Lutfen.. COK TESSEKKURLER..

gacvokem

Üye
BAŞKA ROOM YÜKLE DENE

ery1234

Üye
    Konu Sahibi
BAŞKA ROOM YÜKLE DENE
Kardes Suan Cm 12.1 yuklu ama hala hat sorunu var ,stock romada kac defa dondum yine ayni ,ama eskiden S5 Fusion Kat atiyodum ,persembe gunu yuklerim ama yinede tahmin ediyorum calismiycak :( ,Keske benim telfonada s3 teki gibi zip olsada cwm atip calissa.

gacvokem

Üye
sebeke sorunuyla ilgili forumda konu vardı bır araştır derim , kesin bulursun vede olayı çözersin

• Beğen
Tepkiler: ery1234

H0lligan

Üye
Kernel denedinmi ?
Yada cevrendeki insanlarin kinede bak onlarda da sebekede zayiflama varsa baz istasyonuyla alakalidir :D

ylnz_krt

Üye
kRdes bu konuda benimde sen benle ilestime gecsen su isi biraz anlatsan da duzeltsem

Üst Alt