Tavsiye S3 mini ekranin catladi :(

Sponsorlu Bağlantılar

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini ekranin catladi :(
Arkadaslar s3 minimi yere dusrdum sol alt kosesnden ekran yaklasik 2 3 cm kdar catladi tahminen yaptrmaya kalksam ne kdar isterler ??

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
250 civarında tahmini fiyat isterler

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
şu an çalışıyo bi sorunu yok ama ilerde bi sorun çkarmı ?

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
tekrar düşürmediğin sürece çıkmaz

Siycey

Siycey

Üye
Aynı yere tekrar darbe yediğinde sorun çıkarabilir ama bence masraf çıkarmaya gerekyok sonuçta dokunmatik sıkıntısız çalışıyor demi

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
Aynı yere tekrar darbe yediğinde sorun çıkarabilir ama bence masraf çıkarmaya gerekyok sonuçta dokunmatik sıkıntısız çalışıyor demi
Evet sadeve o dokunmatik tusun kenari catladi

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
sorun çıkarmaz
yukarı dokunmatik soketinin olduğu yer çatlasaydı büyük ihtimal ile sorun çıkarırdı

3onur5

3onur5

Üye
Arkadaslar s3 minimi yere dusrdum sol alt kosesnden ekran yaklasik 2 3 cm kdar catladi tahminen yaptrmaya kalksam ne kdar isterler ??

bazı çatlaklar yayılıyo 2 arkadaşımdada gördüm 2 sininde üst taraftan kırılmıştı zamanla aşağılara doğru yayıldı ama dokunmatiği etkilemiyo ekrana fazla bastırmamaya bak

byl82

Kapalı Hesap
Benimde çatlamıştı 90 liraya yaptırdım

AHKE

AHKE

Üye
dış ekran çatlamış herhalde dokunmatigi etkilemez.fazla görüntüyü etkilemiosa çatlaklar yaptırmana gerek yok

ykpknl

ykpknl

Üye
    Konu Sahibi
dış ekran çatlamış herhalde dokunmatigi etkilemez.fazla görüntüyü etkilemiosa çatlaklar yaptırmana gerek yok
Aynen dis catladiresim pek net dil ama çatla o görünen kdar

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
hayır yok tabi sen düşürmediğin sürece

Üst Alt