Uygulama S3 Mini Android 4.2.2 Yada 4.3 Ne Zaman Gelir ?

Konu Sahibi
S3 Mini Android 4.2.2 Yada 4.3 Ne Zaman Gelir ?
S3 mini android 4.2.2 yada 4.3 ne zaman gelir ? Geldiğinde artıları ve eksileri neler olur bilgi verebilecek var mı ?

direk 4.3 alcak galiba belki 2 belki 3ay sonra

fk555897

Üye
S3 Mini'ye güncelleme geleceğini Samsung daha açıklamadı.

4.3 mü bence onuda atlar ekimde zaten 4.4 tanıtılcak nexus 5le beraber bence 4.3 atlayıp 4.4ü çıkarabilirler
bundan sonra güncelleme alacak telefonlar genel olarak 4.4 alırlar muhtemelen zaten.

Tepkiler: wef wf ewf
    Konu Sahibi
güncelleme gelene kadar bi sürü yeni model çık yeni güncellemeyide yeni modellere göre yaparlar telefon ağırlaşır donmalar filan gelir sanırım s3mini seneye 5800 gibi takoz niyetine kullanılan bişey olacak

best1905

Üye
Cm kullanırız bizde

Tepkiler: emrh77
4.3 u s3 ve s4 direk alacak s3 mini degil.

Akil var mantik var. Samsung s3 u guncelleyecek kardesi s3 mini yi es geçecek. Yok boyle bi dunya ben bi kav yere baktim. S3 mini de tabiki yükselecek. Ve yarin guncellemeler baslatilacak benim gördüğüm habere göre.

uguro

Üye
S3 mini için görünürde güncelleme yok gibi görünüyor ama umarım gelicek ay gelir :S

Arkadaşım s3 mini popüler bi telefon arada çıkan teller pek güncelleme almıyo s3 mininin adı var üstelik her telefonun sürümü kendi için ayarlı her telefona aynı şeyi verirler mi hiç hem s3 mininin adı alt yapısı var