Uygulama s3 MİNİ Android 4.1.2 güncellemesi nihayet geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
    Konu Sahibi
s3 MİNİ Android 4.1.2 güncellemesi nihayet geldi
s3 MİNİ Android 4.1.2 güncellemesi nihayet geldi

besim.farhan

besim.farhan

Üye
kies den mi yaptin kardeşim?

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
    Konu Sahibi
evet kies ile yaptım biraz uzun sürüyor.

ali.oren

ali.oren

Üye
Telefon hızlandı. Klavyede de gelişme var. Google play müzik yüklü geldi. Sarj süresi uzamış diyolar ama ben yeni yükledim o yüzden bilmiyorum.

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
    Konu Sahibi
saat witgetine basınca alarmı kurabiliyordum ama şimdi güncellemeden sonra saat widgetine basınca hiç bir yere girmiyor. berbat etmişler widgetleri

byteqider

Üye
ya arkadaslar guncellemeyi yaptim ama yapmaz olaydim hicbir degisim yok internet siteletinde su ozellik geldi bu ozellik geliyo diyo ama benim telefona hicbiri gelmedi. bide su dalgasindan ne istedinizde kaldirdiniz amaciniz ne yani kaldirmaktaki telefonun en guzel ozelligini kaldirmislar. Bence amaclari s3 miniden su damlası ozelligini kaldirmak

badmus

badmus

Üye
hadi hayirli olsun :halay2:

nourrie

Üye
dostlar bugun guncellemeyi ben de yaptım ama dediğiniz gibi pek bi gelişme göremedim. multiwindow falan bekliyodum yok. iyileştirme yerine gerilemeye mi gidilmiş nedir? anlayamadım...

RowneSM

RowneSM

Üye
dostlar bugun guncellemeyi ben de yaptım ama dediğiniz gibi pek bi gelişme göremedim. multiwindow falan bekliyodum yok. iyileştirme yerine gerilemeye mi gidilmiş nedir? anlayamadım...

Tamamen katılıyorum. Ben telefonu aldığım ilk gün direk güncelleme gelmişti zaten 2 hafta önce. Güncellemeyi yapmadan önce su damlacık efekti vardı şimdi ise kaldırmışlar bilemedim amaçları ne :hmmm

fthakan

fthakan

Üye
bende yaklaşık 1 ay önce güncelledim video izlerken yakınlaştırma,resim çekme,küçültüp başka işlemler yapma vb özellikler gelmiş ben ciahzdan yaptım ama bana playmüzik gelmedi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...