S3 kulanicisiyim . Jb güncellemesini yaptikdan sonra telefonda yavaşlama kasilma mevcut

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DFGH12

Üye
    Konu Sahibi
S3 kulanicisiyim . Jb güncellemesini yaptikdan sonra telefonda yavaşlama kasilma mevcut
S3 kulanicisiyim . Jb güncellemesini yaptikdan sonra telefonda yavaşlama kasilma mevcut ayrica kiese bağlanmiyor, tlf bilgileri alinamadi şeklinde uyari veriyor, 3 kez fabrika ayarlari yapmama rağmen

cagkan58

Üye
kies sorunu jb de genel bi sorun henüz çözüm bulmuş değil yeni güncelleme ile bu sorunun aşılmasını beklemek lazım.ayrıca eski sürüm kies yükleyip bağlantı sorununu çözenlerin olduğunu duydum ama ben denemedim bilgin olsun diye söylüyorum.sorunun telefonla alakası yok tamamen yazılımsal. kolay gelsin ...

enterneoll

enterneoll

Üye
Kiesi kaldırıp tekrar yüklemeni tavsiye ederim.

Türe

Türe

Üye
Bu jb bana da olmamaış gibi geldi.

borsacim

Üye
JB olmasının avantajı nedir arkadaşlar

2n3055

Üye
arkadaşlar jbden sonra kiese baglanmama sorununun çözümü var zaten bilgisayarda bölge ve dil ayarlarindan bölgeyi usa dili de ıngilizce (USA) yaptıktan sonra bağlanıyor sonra tekrar eski haline getirip kullanmaya devam edebiliyoruz ben denedim. ama jbden sonra telefonda arada bi kasılma sorunu bende de var fabrika ayarlarına dönüş yaptım wipe yaptım ama düzelme yok maalesef

Software95

arkadaşlar jbden sonra kiese baglanmama sorununun çözümü var zaten bilgisayarda bölge ve dil ayarlarindan bölgeyi usa dili de ıngilizce (USA) yaptıktan sonra bağlanıyor sonra tekrar eski haline getirip kullanmaya devam edebiliyoruz ben denedim. ama jbden sonra telefonda arada bi kasılma sorunu bende de var fabrika ayarlarına dönüş yaptım wipe yaptım ama düzelme yok maalesef

Millet bas bas bağırıyordu telefon uçuyor kaçıyor diye demkki asılsız çıkmış :hmmm .. Ben Rom kullandığım için pek bilemeyeceğim!

badmus

badmus

Üye

Millet bas bas bağırıyordu telefon uçuyor kaçıyor diye demkki asılsız çıkmış :hmmm .. Ben Rom kullandığım için pek bilemeyeceğim!

Arkadaşın telefonda sorun olabilir. Benimki kaymak gibi :halay1:

badmus

badmus

Üye

Orijinal sevmiyorum Mustafa kardeşim bilemeyeceğim :) Buarada sense 4.1 S3 acayip gidiyor böyle birşey yok

Siyah kernel sağolsun paranoandroid ile birlikte yuvarlanıp gidiyoruz işte :ehe

Sense4all romunu bende yüklemek istiyorum ama birçok özellik çalışmıyormuş :hmmm

Software95

Siyah kernel sağolsun paranoandroid ile birlikte yuvarlanıp gidiyoruz işte :ehe

Sense4all romunu bende yüklemek istiyorum ama birçok özellik çalışmıyormuş :hmmm

:ehe

- - - Eklendi - - -

Aynen wifi,gps falan çalışmıyor en kötüleri onlar.

reis3200

Üye
Arkadaşlar S3 Ü 4.1 yükselttim. Ònce kırmızı çerçeve yanıp yanıp sönmeye başladı. Ve kastı. Bende fabrika ayarlarına dönmeden Bilgisayara KİES AİR indirdim. Ayrıca media player 11 kurdum. Telefon rehberimiz SD karta telefondan yukledim. Kies i açtım telefonu bilgisayara bağladım. Yedekleri KİES e attım.fabrika ayarlarını döndüm. Tekrar kieş e yukledim.gerisini telefon otomatik zaten yüklüyor. Harika oldu.yalnız navigasyon yok oldu onuda daha sonra yuklerim .

badmus

badmus

Üye
Arkadaşlar S3 Ü 4.1 yükselttim. Ònce kırmızı çerçeve yanıp yanıp sönmeye başladı. Ve kastı. Bende fabrika ayarlarına dönmeden Bilgisayara KİES AİR indirdim. Ayrıca media player 11 kurdum. Telefon rehberimiz SD karta telefondan yukledim. Kies i açtım telefonu bilgisayara bağladım. Yedekleri KİES e attım.fabrika ayarlarını döndüm. Tekrar kieş e yukledim.gerisini telefon otomatik zaten yüklüyor. Harika oldu.yalnız navigasyon yok oldu onuda daha sonra yuklerim .

sorun çözüldüyse konu kitlenebilir. :locked:

veccell

Üye
arkadaşlar 4.1.1 güncellemesinden sonra çıkan kırmızı çerçeve sorununu ; ayarlar- geliştirici seçenekler-sınırlı mod işaretini kaldırdıktan sonra menüde bi kaç uygulama aıp kapatın sonrada telefonu açıp kapatın. çözülecektir. teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt