s3 ıcın kılıf flım onerısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saasc

Üye
    Konu Sahibi
s3 ıcın kılıf flım onerısı
arkadaslar IPG diye bir sey var 4s'e takmislar tornanin altina yatirmislar flim'i bi cikartti adam 0 cizik dogru mu acaba
IPG nasa tarafindan gelistirildi felan diyorlar...
Birde silikon kilif ariyorum kaba olursa olsun cok onemli degil yeterki korusun ama hem kaba hemde islevsiz olmasin.. Hatta kalinligi 5mm bile olabilir sorun degil yeterki korusun

piyon13

Üye
arkadaslar IPG diye bir sey var 4s'e takmislar tornanin altina yatirmislar flim'i bi cikartti adam 0 cizik dogru mu acaba
IPG nasa tarafindan gelistirildi felan diyorlar...
Birde silikon kilif ariyorum kaba olursa olsun cok onemli degil yeterki korusun ama hem kaba hemde islevsiz olmasin.. Hatta kalinligi 5mm bile olabilir sorun degil yeterki korusun

otterbox bakabilirsin onlar iyi koruyor fakat cihazını kaba gösteriyor daha zarif görünmesini istersen ultra ice olmayan kalın silikon kılıflara bakabilirsin

piyon13

Üye
Galaxy S3 Aksesuarları ve Kılıflarını arıyorsanız girmenizi tavsiye ederim hem diğer sitelere göre daha ucuz hemde kargo ücreti bedava.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Mat ekran koruyucu al bide arkaya şeffaf slikon kılıf al on numara olur :) Ben öyle kullanıyorum :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Yok Artikk .. O Kadarda Degill .. =]

O Zaman Telefona Baska Ekran Takmislardirr .. =]

piyon13

Üye
S3 için özel kılıf tasarlıyabilirsiniz aynı zamanda baskılı kılıflar ve şefaf arka kapakları bu sitede bulabilirsiniz

Ellemon

Ellemon

Üye
mat ekran koruyucu değil. Telefonun çözünürlüğünü mahvetmeyin mat film kullanıp , film kullancaksanız parlak film kullanın

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Yok Artikk .. O Kadarda Degill .. =]

O Zaman Telefona Baska Ekran Takmislardirr .. =]

yok abi IPG denilen şey öyle ben gözümle şahit oldum :D

- - - Eklendi - - -

mat ekran koruyucu değil. Telefonun çözünürlüğünü mahvetmeyin mat film kullanıp , film kullancaksanız parlak film kullanın

film değil onun adı jelatin :D

parlak jelatinde en ufak bi damla su olsun nem olsun cart curt sıvı bişey olsun buhar bile olsun elin kaymaz mat olanda kayar ama kendım kullanıyorum :=

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt