s3 Flyme OS 4.5.2.1R Romunu Yükleyen Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
s3 Flyme OS 4.5.2.1R Romunu Yükleyen Var Mı?
Arkadaşlar xda da yeni çıkan bir rom görselleri hoşuma gitti ama yükleyemiyorum nedense romu. İlk yüklediğimde dil seçme yerine kadar gelmiştim ama orada Türkçe dilini seçip ileri diyemiyorum ayarlar durduruldu hatası verip duruyor. 2ç yüklemeye çalıştığımda ise hata veriyor. Anlamadım gitti. Kullandığım recovery twrp v2.8.6.1...

Rom linki:

hidryhme

Üye
Stock romdan tekrar at romu ve Türkçe dil seçeneğini seçmeden devam et. Romun Türkçe dil bugu olabilir

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Görseller guzelmis gercekten sonuc alirsan konuya yaz bende denicem

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Yeni rom dosyasını koymuş bugün romu paylaşan kişi şuan indirip deneyeceğim. Ayrıca phliz touch ile deneyeceğim umarım olur.
Ne denediysem olmadı. Phliz recovery son sürüm twrp son sürüm ile denedim olmuyor. Açılış animasyonunda takılı kalıyor sürekli.

mustafa729

Üye
bende xperia s kullanıcısyım bende yükledim olmadı açılış animasyonunda kalıyor, indirdiğim site cin sitesi ayrıntılı yazmış nasıl olacak diye ben link atacam biri nasıl olduğunu anlarsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
bende xperia s kullanıcısyım bende yükledim olmadı açılış animasyonunda kalıyor, indirdiğim site cin sitesi ayrıntılı yazmış nasıl olacak diye ben link atacam biri nasıl olduğunu anlarsa bana yardımcı olursa sevinirim.
Gapps paketini yüklemeyin sadece romu yükleyin açılır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunu Yükledikden Sonra Orjinal Yazılıma Sorunsuz Geçebiliyomusun?

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinal yazılıma her türlü geçiş yapabilirsin odin ile. Tavsiyem henüz bu romu denemeyin eksiği çok. :D
Servis Anlamıyor Yani Peki Bu Yazılımlar İl Donanımsal SOrun Yaşarmısın Atıyorum Bozulma Vs ?

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Servis Anlamıyor Yani Peki Bu Yazılımlar İl Donanımsal SOrun Yaşarmısın Atıyorum Bozulma Vs ?

Yaptığın herhangi bir hata nedeniyle telefonu bozabilirsin ama ben bu zamana kadar telefona her türlü yazılımı attım ama hiçbir zaman hard brick yapmadım. Bu romlar yeni çıkıyor çok eksiği oluyor yani bazı sorunlar ile de karşılaşabilirsin açıkçası çünkü uzun süre denemedim bu romu.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yaptığın herhangi bir hata nedeniyle telefonu bozabilirsin ama ben bu zamana kadar telefona her türlü yazılımı attım ama hiçbir zaman hard brick yapmadım. Bu romlar yeni çıkıyor çok eksiği oluyor yani bazı sorunlar ile de karşılaşabilirsin açıkçası çünkü uzun süre denemedim bu romu.
tşkler :good:

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
Konu kapanabilir sorun çözüldü. :)

Musti190738

Musti190738

Üye
@Nevarres yükledinmi rom hakkında bilgi verirmisin eğer yüklediysen

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
@Nevarres yükledinmi rom hakkında bilgi verirmisin eğer yüklediysen
Evet sadece romu yükleyince açıldı. ROM hızlı, görselliği harika ama türkçe dil desteği olmasına rağmen çoğu yeri İngilizce. Diğer yandan müzik çaları çalışmıyor. Romun kendi market uygulaması japonca gapps paketi olursa google play vs kullanabiliriz. ROM yedeklenmis rehber kişilerini görmüyor maalesef. Şarjı bilmiyorum roma 15 dk dayanabildim en fazla şimdilik bu ROM için beklemeliyiz diyorum.

mustafa729

Üye
ben de sadece romu yükledim yine açılmadı bende xperia s kullanıcısıyım böyle açılış amimasyonu kara olarak kalıyor.

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
ben de sadece romu yükledim yine açılmadı bende xperia s kullanıcısıyım böyle açılış amimasyonu kara olarak kalıyor.
S3 cihazınıza kuruyorsunuz değil mi.d kullandığınız recovery twrp ya da phliz olsun son versiyon.

mustafa729

Üye
hayır ben xperia s için olanı indirdim sizin başta karşılanştığınız hatayı alıyorum

Nevarres

Üye
    Konu Sahibi
hayır ben xperia s için olanı indirdim sizin başta karşılanştığınız hatayı alıyorum
Bende önceden açılış animasyonunda takılı kalıyordu. Gapps paketini flashlamadım sadece romu flashlayınca açıldı. :)

Üst Alt