Yardım S3 e rom yüklenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

hemsinlee

Üye
    Konu Sahibi
S3 e rom yüklenmiyor
Merhaba arkadaşlar bir süredir var olan sorunum için yardım bekliyorum sizden, sorunum rom yükleyememek.
Rootlu 4.3 tr rom var, rom kurduktan sonra yeniden başlarken samsung yazısında kalıyor ekran.wipe ları yaparak denedim,yapmadan denedim, süper wipe ile denedim, mega wipe ile denedim, cwm 6.0.4.4 ile denedim olmadı.
Başka bir durum ise telefona wipe yaptıktan sonra mesela rom kurmadan yeniden başlatırsam veya başka durumlarda da " root access possibly lost, fix it? " Uyarısı alıyorum. Telefon root mu tutmuyor ne oluyor anlamadım neden root erişimi sürekli kayboluyor.
Telefona sadece ultima rom yükleyebildim diğer romlar hep takılıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

furkankama

furkankama

Üye
Hocam zaten s3 e root yapmanız hata bence orjinal kullanın konuya gelince de yanlış rootlar ise sorun çıkarabiliyor....

hemsinlee

Üye
    Konu Sahibi
Rootsuz telefona telefon demem ben, root atmayacaksan ne işe yarar o telefon. Orjinal halleriyle bi işe yaramaz bu telefonlar.

furkankama

furkankama

Üye
Bence s3 gibi bir cihaza deymez

bayramq

bayramq

Üye
Rootsuz s3 mu olur

GökhanERMCLR

GökhanERMCLR

Üye
Arkadaşım alttaki linkteki dosyayı odinle flashla telefonu açarken kendini rootlayacak sonra gir romunu recorvery den yükle wipe işlemlerini yap açılması gerekiyor. Bu güne kadar hiç bi sorun yaşamadım telefonum brick oldu bu yöntemle çözdüm..

Üst Alt