S3 e 4.4 geliyormuş bu linkte öyle söylüyor

Konu Sahibi
S3 e 4.4 geliyormuş bu linkte öyle söylüyor
Arkadaşlar bu link e bi bakabilirmisiniz benim anladığım kadarıyla 4 4 kitkat yayınlanacakmış

acaba doğrumu anlamışım yoksa yanlışmı anlayan arkadaşlar bi göz atsalar

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
verizon model için o gt-i9300 için yazmıyo verdiği linkte

xpaede

Üye
Bu update yalnızca S3 I535 versiyonu (Verizon-S3) için geçerlidir. Global S3'leri brick eder.

Lte cihaz olmasa portlardık bundan ama

KitKat ile 4.3 arasında dağlar kadar fark olmadığı için güncellemeyi almasanızda sorun yok bence, biz aldık da ne oldu ?
Gömüverin AOKP'yi gitsin

Tepkiler: xpaede, kazelburak ve The Shadow
Samsung i9305 e hala vermedi kardes

Tepkiler: The Shadow
Noldu harbiden siz unutuldunuz ya Samsungun final listesinde bizim adımız vardı en azından cancelled diye siz piyasada bile yoktunuz Cidden merak ediyorum bu cihaza ne olacağını
Bence hic vermeyecekler zaten sikayet edecek o kadar kisi yok. Xda da archiportu i9305 e portlama dusunceleri vardi adamlarin

Bence hic vermeyecekler zaten sikayet edecek o kadar kisi yok. Xda da archiportu i9305 e portlama dusunceleri vardi adamlarin
Official varken Sanki archiport süper stabil Ya adam bıraktı zaten tüm s5 based romlar qs-kk yı base alınca Discontinued oldu sizinkiler onu portlarsa yerlere yatarım artık

Official varken Sanki archiport süper stabil Ya adam bıraktı zaten tüm s5 based romlar qs-kk yı base alınca Discontinued oldu sizinkiler onu portlarsa yerlere yatarım artık
Portlayacak adam da yok ki. Millet satin normal versiyon alin diyor

3onur5

Üye
note 2 s3 s4 mini ye mart ayından beri geliyor bu samsung kadar düzenbaz şirket yok ya

i9300 ve i9305'in rom geliştiricileri arasında uçurum var ya arada i9305'e bakıyorumda hep aynı şeyler ve aosp cidden i9300 beni bu konuda pişman etmedi

Benim cihaz sch-i535 kitkat kurulu )

S3'un her versiyonu çöp artik