S3 Bırakılıp İpod 5G Alınırmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
S3 Bırakılıp İpod 5G Alınırmı?
merhaba arkadaşlar. sorduğum soru gülünç fakat size şöyle açıklamak istiyorum. Şimdi bende galaxy s3 var. Fakat telefon temple runda bile anlık takılmalar yapıyor. Dershaneden bir arkadaşım var. Ondada ipod 4 varmış. Dediki benim ipodda bile takılmıyo temple run senin s3 de nasıl takılıyor dedi. Sonra bende karar verdim ipod 5g almaya. Sizce s3 ü satıp alayımmı? ipodda uygulama falan indirebiliyormuyuz? bu arada s3 ü satıncada ayriyettin idarelik bi telefon alıcam. içine hattımı takmak için.

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Taklma sebebi android işletim sistemi. İos işletim sistemine bakıcak olursak en stabil işletim sistemi ve donanım istemiyor.örnek olarak iphone 3gs hala güncel uygulamaları açabiliyor.gelelim sadede. Ben alıcaksan eğer iphone 4s al derim. Hem tel hem ipod olmaz öyle. Al bi iphone hepsi bir arada olsun. Ama illa ipod alıcam diyorsan sen bilirsin. İpodun iphoneden tek farkı arama özelliği olmaması .

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
ya ben şimdi s3 ü almak için bütün yaz çalıştım. babamıda çok zor ikna ettim. aslında ben iphone 4s almaya gittim ama telefoncu s3 süper dedi 10 basar ona dedi ve bana s3 ü sattı. ama s3 de temple runda bile takılıyor. şimdi bunu satıpda 4s alamam param yetmes açıkçası.

avcitalip

avcitalip

Üye
ya ben şimdi s3 ü almak için bütün yaz çalıştım. babamıda çok zor ikna ettim. aslında ben iphone 4s almaya gittim ama telefoncu s3 süper dedi 10 basar ona dedi ve bana s3 ü sattı. ama s3 de temple runda bile takılıyor. şimdi bunu satıpda 4s alamam param yetmes açıkçası.

2.el temiz 4s bulursan edebilirsin belki :evet: ama bence s3 her türlü 4s'e göre daha iyi

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
s3ü satıp ipod touch almak hiç mantıklı değil bunu söyliyeyim.S3 de gayet iyi telefon. iPhone kadar olmasın :naughty:

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
neyse yaw. ben 1-2 sene daha kullanayım bu s3 ü. s3 den önce gene samsung vardı bende bi daha almıcam artık samsung ve nokia falan dedim. ama gene aldık işe bak :D

codblackops2

codblackops2

Üye
yorumlara bakıp :ohannes: dedim..

Herkes yorum yazmış ama kimsede dememiş s3 temple runda nasıl takılır diye :D

Kardeş sen yazılımı tekrar yükle çok saçma birşey temple run da kasması..

Symbianize

Symbianize

Üye
Androidde optimizasyon problemi var bendede vat s3 kasıyor

thezombie

Üye
4.0.4 ics sürümündede taklıyordu , 4.1 jb dde takılıyor. bide android için telefonun içinden video alan bi program biliyormusunuz. mesela ben oyun oynucam , o arka plandan video alıcak. bu sayede size gösterebilirim kastıgını

awdil

awdil

Üye
Ilginc s2 kullanicisiyim,su ana kadar temple run da takilma yasamadim.Bence s3 u satip 4s almak mantikli degil.Ki s3,uygulama destegi disin de 4sten her yonuyle ustun bir cihaz...

- - - Eklendi - - -

Ilginc s2 kullanicisiyim,su ana kadar temple run da takilma yasamadim.Bence s3 u satip 4s almak mantikli degil.Ki s3,uygulama destegi disin de 4sten her yonuyle ustun bir cihaz...

Symbianize

Symbianize

Üye

- - - Eklendi - - -

Dalvik denen bişey bilmiyosun sanırım androiddeki o rezalet sokunmatik tepkimesi insanı hayattan soğutuyo örnek vermek gerekirse subway surfers oyununu bilmeyen yok gir ona tamam oyun kasmıyo ona lafım yok ama adamı sağa çekince oluşan o bekleme süresine ne demeli android hep böyle benim tavsiyem gs3 almışken uğraşma onu kullan

badmus

badmus

Üye
Androidde optimizasyon problemi var bendede vat s3 kasıyor

Haklısın s3 te optimizasyon sorunları var. Ama s3'ün ilk çıktıgındaki haliyle şu anki haline baktıgımızda arada dağlar var. Birçok sorun düzeltildi.

acuxx

acuxx

Üye
4s al

Türe

Türe

Üye
Yok artik benim cihazda 65 uygulama var + launcher ve live wallpaper kulkaniyorum ki bunlar ram i yer bitirir cihazin performansi hala ilk gunku gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt