S2 Kendiğiliğinden Açılıp Kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
S2 Kendiğiliğinden Açılıp Kapanıyor
Selamun Aleykum Arkadaşlar
Bende bi s2 var GT-I9100 telefon kendiliğinden açılıp kapanıyor. İnternetten araştırdım biraz yeni yazılım atın diyo. Telefon almanyadan geldi. Geçen aylarda alman telefona türk stock rom yüklemiştim telefon hiç arama felan yapmamıştı acaba bundada öyle olur mu ? Bide yeni nesil romlardan atmak istiyorum kasmayan ve herşeyi çalışan bi rom var mı ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Muhtemelen telefon clone imei atılmış
Eğer işi bilen birisi yapmaz ise yine arama yapamazsınız

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Peki ne yapabilirim ?

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Efs klasörünü yedekle yeni rom araştır stabil romu kur yeni romu rootlayıp root Explorer ile yedeklediğin Efs klasörünü root kısmına at ister Türk ister rus hangi romu kurarsan kur sıkıntı olmaz hatta...

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Bunun nasıl yapılacağını öğrendim şimdi yeni bi sorun çıktı pc telefonu görmüyor.

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Kies kuruluysa bağlantı hatasına tıkla usb driverlar tekrar kursun kendini

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Telefon şu anda çalışıyormu

Kayahan14

Kayahan14

Üye
benimde bi arkadaşın lg g3 telefonunda problem var açılışta lg simgesi gözüküyo sonra kapanıyo bidaha açılıyo tekrar simge görünüyo ve bu sonsuz döngü içinde boot ile ilgili bi sıkıntısı var ne yapılıcak çözemedim bende

savaronajointed

savaronajointed

Üye
benimde bi arkadaşın lg g3 telefonunda problem var açılışta lg simgesi gözüküyo sonra kapanıyo bidaha açılıyo tekrar simge görünüyo ve bu sonsuz döngü içinde boot ile ilgili bi sıkıntısı var ne yapılıcak çözemedim bende
Ses açma ve power düğmesine basılı şekilde telefonu açın Lg simgesi gelince powerdan elini çek ses de dursun elin robot resmi gelince çek elini wipe data factory reset kısmına ses tuşlarıyla gel güç tuşuyla onayla yes kısmına gel tekrar güç düğmesiyle onayla wipe cache yap sıkıntı kalmaz

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ses açma ve power düğmesine basılı şekilde telefonu açın Lg simgesi gelince powerdan elini çek ses de dursun elin robot resmi gelince çek elini wipe data factory reset kısmına ses tuşlarıyla gel güç tuşuyla onayla yes kısmına gel tekrar güç düğmesiyle onayla wipe cache yap sıkıntı kalmaz
denedim tüm tuş kombinasyonlarını olmuyor ses kısma ses açma falan hepsini

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Rootlayıp rebooter yükle hocam sonra root yetkilerini verip ordan recovery de başlat yap

Kayahan14

Kayahan14

Üye
açılmıyorki telefon root atayım sıkıntı orda

Haestrk

Haestrk

Üye
    Konu Sahibi
Telefon açık sıkıntı yok tek sıkıntı kendini kapatıp açıyor. Bunun için rom atacaktım ama telefonu pc'ye bağlayıp imeiyi yedekleyemedim.