s10+ root yardımı

Sponsorlu Bağlantılar

huzurkentli

huzurkentli

Üye
    Konu Sahibi
s10+ root yardımı
Öncelikle selamlar arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam ve daha önce böyle bi konu varsa kusura bakmayın lütfen. s10 plus (SM-G975F) cihazımı rootlamak istiyorum. Çok araştırdım fakat hangi yöntemle nasıl yüklenecek hiç bilmiyorum. Yanlış bir şey yapmaktan ve telefonu çöp etmekten korktuğum için bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşla yapmak istiyorum. Daha önce root işlemi yapmadım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar root işleminde bana yardımcı olabilir mi? şimdiden TEŞEKKÜRLER.

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Öncelikle selamlar arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam ve daha önce böyle bi konu varsa kusura bakmayın lütfen. s10 plus (SM-G975F) cihazımı rootlamak istiyorum. Çok araştırdım fakat hangi yöntemle nasıl yüklenecek hiç bilmiyorum. Yanlış bir şey yapmaktan ve telefonu çöp etmekten korktuğum için bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşla yapmak istiyorum. Daha önce root işlemi yapmadım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar root işleminde bana yardımcı olabilir mi? şimdiden TEŞEKKÜRLER.
Türk forumlarındaki hemen hemen çoğu yöntemi denedim ya rom çöktü yada root işlemi olmadı. Daha önce yapmamış olmanız sıkıntı yanlış bi durumda telefonu düzeltemeyebilirsiniz. Eğer ingilizceniz var ise ve anlatılanları harfiyen uygularsanız şu video da anlatıyor ben yaptım;
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu arada benim telefon S10 Plus 975F Android 11 sürümü

Üst Alt