S Iii Mini Yavaşlama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hardwolf

Üye
    Konu Sahibi
S Iii Mini Yavaşlama Sorunu
Arkadaşlar 2 hafta önce S3 mini aldım , telefon ilk hafta gayet güzel ve hızlıydı , ben buna bir kaç uygulama yükledim , telefonum artık çok yavaş önceden Deer Hunter 2014 adlı oyunu açıyordum arka planda bekletiyordum sonra Youtube a giriyordum onu arka plan alıp Face e giriyordum şimdi Deer Hunter 2014 ü açıyorum biraz oynuyorum , ana menüye basıyorum 8 - 10 saniye arası bekleme yaratıyor önceden öyle bir sorun yoktu arka planda o kadar uygulamayı calıstırıyordum ondan ona ondan ona geçiyordum 2 sn bile bekletmiyordu şimdi aşırı yavaşladı , her neyse arkadaşımda da aynı telefon var , uygulama yöneticine giriyorum , çalışan uygulamalara bakıyorum orda boş kalan ram 200 250 arası gösteriyor , bende sürekli 50 60 70 falan , bundan kaynaklanıyor olabilir mi acaba ?

Google Play'den yüklediğim uygulamalar :

1-Bil Bakalım
2-Deer Hunt 2014
3-Clash Of Clans
4-Candy Crush Saga
5-Kelime Avı
6-Flick Shoot
7-Tango
8-Vine
9-Aldiko
10-Kemal Sunal Filmleri
11-Poker Deluxe
12-Basketball
13-Mp3İndir
14-CleanMaster
15-Temple Run 2
16-Facebook Uygulaması

Google Play haricinde başka bir programdan yükleme yapmadım.

Tüm indirdiklerim bunlar , mp3indir adlı programdan bir tane mp3 yükledim o kadar , ama telefon aşırı yavaşladı , arkadaşta 15 - 20 uygulama yüklemiş ama onda bu yavaşlama yok , yani ana menüye geliyorum ayarlara tıklıyorum geri tuşuna basıyorum 1.5 - 2 sn arası bekletiyor ilk hafta çok memnundum artık telefondan ümidimi kestim , yardım ederseniz sevinirim.Anladığım kadarıyla kimse anlamıyor , konu kilit.

ErayDemir16

ErayDemir16

Üye
Bence fabrika ayarlarına döndür...

Üst Alt