s 60 v 5 için pc siz hack olayı yenilenmedi mi acaba ? Umu çalışmıyor ve diğerleri !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
s 60 v 5 için pc siz hack olayı yenilenmedi mi acaba ? Umu çalışmıyor ve diğerleri !
ben umu denedim eylül 2011 denedim v 3 hack denedim olmadı v 3 ve sistem hatası almaya başladım lütfen bir el atın arkadaşlarım !

Symbianist

Symbianist

Üye
dediğim gibi bir yanlışlık olmalı neden olabilir acaba ? ilk defa sen söyledin sistem hatası aldım diye. başka bir şeyden olabilir. buluruz elbet hatayı. neler yüklemiştin hackten sonra ?

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
x plore winrar mobile guardnetqin strobe start back up qt lerı boyle şeyler yükledim ilgin için saol hardtan sonra tarihi bir yıl geri aldım ve smbiyan yine hacklendi ile hack ledim oldu simdi :) ve hackten mi bilmem tel kapandıktan sonra acılmadı hep hata

lord1902

Üye
Jusk hack var. Bende yeni burda gördum. Umu bendede çalışmadı jusk ile hemen yaptım.

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
sertifika lazım ona galiba o yüzden yapamadım

ahmet342

ahmet342

Üye
Umu ile hacklama yapamayan arkadaşlar bu yöntemi deneyein bende çalıştı umuyu kurun trial bitmiş uyarısı aldıgınızda telefonun tarıhını tralin bitiş tarihinden bir gün önceye ayarlayın(burada dikkat edeceginiz tek şey trial yani bedava sürümün bitiş tarihidir.) bende oldu telefonum c5-03 .KoLay geLsin..

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
trial tarihi kaç peki ? Onu yazar misin ?

ahmet342

ahmet342

Üye
sen umuyu yukle orda gördüğün tarihi yaz herkez burada yanlıs yapıyor işte bir kafadan tarih söylüyorLar sen telefonuna kurdugun trial bitiş tarihinden 1 gün öncesini yaz ..

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
ben o tarihi görmedim nerde yazıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt