Rüyada “Zebra” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada zebra görmek, hayırlı olmayan mala ve hayırsız kazanca boş işlerin peşinde koştuğunuza zarara uğrayacağınıza delildir. Zebraya bindiğini gören kişi günah işlediğine, İslamdan uzaklaştığına tabir edilir. Kimi tabircilere görede zebra görmek; tüm yaşantınızın tek düze gitmesinden sıkıldığınıza, hayatınızı renklendirmek, maceraya atılmak isteğinizin baskın olduğu bir dönem yaşamak istediğinize, bu türlü düşünce ve isteklerinizin iş planlarını aksatmanıza neden olacağına delalet eder, dikkatli olmanız konusunda uyarıcı bir rüyadır. Evinizin içine giren bir zebra görmek, ahlaksız ve kötü bir insanın misafir
olmasına işarettir. Zebra sürüsü görmek, güzel bir dengede olan yaşama işarettir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
529
Haydar
BYFECI
Cevap
6
Görüntüleme
543
BYFECI
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
278
Haydar
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
249
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt