Rüyada “Zambak” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyanızda zambak görmek pürüzlü giden işlerinizin artık düzeleceğine ve bununla beraber şükredip hayır yapacağınıza yorumlanır. Beyaz zambak görmek, saadet içinde geçecek evliliğe ve zengin olmaya tabir edilmektedir. zambak kokladığını gören, işlerinin yoluna girmesi ile kazanç sağlayacağınıza, hasta kişinin iyileşmesine delildir. Zambak çiçeğini koparttığını gören, evli ise boşanacağına değilse ilişkisinin biteceğine, tabir edilmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

AnkaKF
Cevap
0
Görüntüleme
229
AnkaKF
___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
BYFECI
Cevap
2
Görüntüleme
287
BYFECI
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
248
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt