Rüyada “Uçurtma” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada uçurtma görmek sihir ve büyü yapan kimseye
yorumlanır. Çocuğun uçurtma uçurması ferahlamaya ve halinden memnun olmaya yorumlanır. Rüyada uçurtma uçurmak hiç beklemediğiniz bir anda bir yerden haber alacağınıza yorumlanır. Bir yerde sıra sıra duran uçurtma görmek ise haberin daha yola çıkmadığına yorumlanır. Rüyada uçan uçurtmanın yere düştüğünü görmek yalan haber olarak yorumlanır. Uçurtma görmek değişik, ilginç gelecek haber olarak yorumlanır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Efe Yakup Karahanlı
Cevap
2
Görüntüleme
460
Efe Yakup Karahanlı
Cevap
2
Görüntüleme
157
Yavuz Selim Baltacı
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
293
hikmet366
BYFECI
Cevap
0
Görüntüleme
314
BYFECI
___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt